W poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty: 900

Godziny Mszy św. mogą ulec zmianie. Informacje na bieżąco umieszczane są w zakładce: Intencje mszalne.

Różaniec w miesiącu PAŹDZIERNIKU: niedziela - po Mszy św. o g.10.00; w środy i piątki - 17.30; w pozostałe dni - 18.00.

KANCELARIA: czynna w środy i piątki od 1630 do 1720

Zapraszamy: Msza święta g. 9.00, Różaniec g. 18.00.

wtorek, 27 października 2020

Oczekiwania

Czasem nurtuje nas to pytanie:
Jakie jest nasze oczekiwanie?
Czego to spodziewam się od ludzi,
dla których co dzień muszę się trudzić?

.... więcj w zakładce "Wiersze Naszego Księdza"

e-mail: brak

26 sierpnia 2020

I miejsce dla Członków naszej LSO

VII Ogólnopolski Turniej Ośrodków KIBICE RAZEM w OSiR w Wawrzkowizna (k. Bełchatowa)

26 sierpnia zakończył się siódmy, ogólnopolski turniej ośrodków Kibice Razem w OSiR Wawrzkowizna (k. Bełchatowa).
Dzielna ekipa znad morza (aż 3 osoby z naszej Służby Liturgicznej Ołtarza oraz inni mieszkańcy Nadola, Gminy Gniewino) zajęła PIERWSZE miejsce w klasyfikacji generalnej całego turnieju. O wyniku końcowym decydowały punkty za konkurencje sportowe, które odbywały się jednego dnia, drugiego dnia natomiast odbył się turniej piłkarski.
Suma punktów z dwudniowych zmagań pozwoliła pierwszy raz w historii osiągnąć najwyższe miejsce na podium zespołowi  - ARKA GDYNIA!

AL

Mianowanie Ministrantów i Bielanek