W soboty (msza święta z niedzieli): 1700 (w kościele parafialnym w Żarnowcu)

XVII Cysterskie Lato Muzyczne w Żarnowcu! Niedziela g.20.30. Wstęp wolny

-> Zapraszam do tworzenia strony internetowej Kościoła w Nadolu. Chętne osoby proszone są o kontakt po mszach świętych w zakrystii u ks. Zygmunta.

WSZYSTKIM OSOBOM PRZEBYWAJĄCYM NA URLOPACH W NADOLU, ŻYCZYMY OWOCNEGO WYPOCZYNKU I ZAPRASZAMY NA CODZIENNE SPOTKANIE Z BOGIEM PODCZAS EUCHARYSTII :)

Poprawiona lista osób dbających o nasz Kościół dostępna jest w ogłoszeniach.

"Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu." - św. Augustyn

Weszliśmy w III rok programu duszpasterskiego pod hasłem „Eucharystia daje życie”

Temat: Posłani w pokoju Chrystusa
Motto biblijne: „ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie” (J 6, 57)

25 marca 2021 r. Arcybiskup Tadeusz Wojda kanonicznie objął Archidiecezję Gdańską.

Rozpoczęliśmy w tym dniu również ROK RODZINY.

Od niedzieli 21 lutego 2021 roku Ks. Arkadiusz Warszyński został mianowany nowym Proboszczem w naszej parafii pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

9 lipca 2022

Festyn Gorącej Pomocy - RYBNO

17 lipca - g. 12.00

"Chrześcijański Dom Misyjny -pomoc w usamodzielnieniu organizuje w miejscowości Rybno koło Gniewina Festyn Gorącej Pomocy, z którego dochód będzie przeznaczony na budowę szkoły podstawowej w Koudandeng w Kamerunie. O idei festynu oraz o pracy jaką wykonuje Chrześcijański Dom Misyjny, opowiedzieli: Franciszek Bujak- prezes Domu Misyjnego oraz Kamil Regliński, członek stowarzyszenia."

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)

AL

Bitwa pod Świecinem 2022-fotorelacja

Jarmark Cysterski Żarnowiec-ks. Zygmunt Słomski z zespołem parafialnym-fotorelacja