12, 13 i 15 grudnia w naszym kościele nie będą sprawowane msze św. Zapraszamy do Żarnowca.

W soboty (msza święta z niedzieli): 1700 (w kościele parafialnym w Żarnowcu)

Godziny mszy św. mogą ulec zmianie.

RORATY W ŚRODY I PIĄTKI O GODZ. 18.00.

ZAPRASZAMY Z LAMPIONAMI.

Piosenka roratnia dostępna w zakładkach multimedia.

tel. ---

16 października 2022

Odszedł do domu Ojca ks. kan. Zygmunt Słomski

Z głębokim żalem zawiadamiamy o odejściu ks.kan.Zygmunta Słomskiego do domu Ojca

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w Niedzielę 16 października 2022 w wieku 65 lat odszedł do domu Ojca ks. kan. Zygmunt Słomski - rektor kościoła pw. św. Augustyna Biskupa w Nadolu.

Wyjątkowy duszpasterz, kochający ludzi, poezję i muzykę, zawsze niosący pomoc...

Modlitwa różańcowa za duszę ks.Zygmunta odbędzie się każdego dnia tygodnia o godz.19.00 w kościele w Nadolu.

"Śpieszmy się kochać ludzi ,tak szybko odchodzą..."- ten ważny ,życiowy cytat  ks. Jana Twardowskiego,przypomniał nam ks.Zygmunt podczas wieczoru poetyckiego poświęconego Iwonie Klein ,który miał miejsce w 22 września 2022 w Bibliotece Miejskiej miasta Wejherowo.

Księże Zygmuncie, bedzie nam Ciebie bardzo brakowało...na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci.

Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich - Pogrążeni w smutku Parafianie.

A&W

Adwent 2022