MSZE ŚW w tym tygodniu (19.05-26.05).
Niedziela - godz. 10.00 ; 11.30
poniedziałek - godz. 9.00
wtorek, środa, czwartek, piatek, sobota - godz. 18.00
Niedziela - godz. 10.00 ; 11.30

NABOŻEŃSTWA MAJOWE: w poniedziałek o 9.00, od wtorku do soboty o 18.00 przed wystawionym Najśw. Sakramentem (zaraz po nabożeństwie Msza św.),  W niedziele po Mszy o godzinie 10.00 z wystawieniem Najśw. Sakramentu. W środy wraz z nabożeństwem majowym  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

Msze święte w kościele w Żarnowcu: https://zarnowiec.diecezja.gda.pl/

Spowiedż św.  przed każdą mszą św. (do 10 min przed mszą)

tel. +48 669 313 320 (ks. Aleksander Młodecki)

e-mail: nadole@diecezjagdansk.pl

13 kwietnia 2024

14.04.2024 MARSZ ŻYCIA

Marsz Życia to manifestacja na rzecz życia i rodziny, wiary i wierności. To przede wszystkim AKT AFIRMACJI, ale także ZNAK SPRZECIWU. Afirmacji wartości. Sprzeciw wobec radykalnej rewolucji skierowanej przeciw życiu i rodzinie.

Marsz to także WYRAZ NASZEJ SOLIDARNOŚCI z dziećmi poczętymi zagrożonymi aborcją – dziećmi, które już nigdy się nie narodzą, a także z ich matkami i ojcami, którzy często są także ofiarami tego dramatu.

Dziś, gdy wielu Polaków uznało, że naród porzucił sprawę cywilizacji życia i praw rodziny, całe dziedzictwo świętego Jana Pawła II, KONIECZNA JEST REAKCJA - nowy zryw odpowiedzialności. Waży się społeczna i duchowa przyszłość Ojczyzny. Nikt z nas nie powinien więc stać z boku z opuszczonymi rękoma.

Idziemy pod hasłem NIECH ŻYJE POLSKA! Niech żyje w swoich rodzinach i dzieciach, niech żyje w narodzie, który jest rodziną rodzin, niech żyje w niepodległym państwie wśród suwerennych ojczyzn, niech żyje w kulturze, która rodzi się z wiary, nadziei i miłości.

ks. Aleksander Młodecki

Ks. Aleksander Młodecki. Modlimy się za ochrzczonych na misjach