W soboty (msza święta z niedzieli): 1800 (w kościele parafialnym w Żarnowcu).

Godziny mszy św. mogą ulec zmianie. Informacje na bieżąco umieszczane są w zakładce: Intencje mszalne.

W październiku różaniec odmawiamy przed wystawionym NS:

w niedziele - o g. 9.30,

w poniedziałki, wtorki i czwartki - o g. 18.00,

w środy i piąteki - po mszy św. o g. 18.00,

w soboty - po mszy św. o g. 9.00.

W najbliższą niedzielę po g. 11.00 odbędzie się spotkanie Dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej.

"Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu." - św. Augustyn

Zapraszam do współtworzenia strony int. Kościoła w Nadolu. Chętne osoby proszę o kontakt: kosciol-nadole@wp.pl

25 marca 2021 r. Arcybiskup Tadeusz Wojda kanonicznie objął Archidiecezję Gdańską.

Rozpoczęliśmy w tym dniu również ROK RODZINY.

Od niedzieli 21 lutego 2021 roku Ks. Arkadiusz Warszyński został mianowany nowym Proboszczem w naszej parafii pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

12 lutego pożegnaliśmy naszego Ks. Proboszcza K. Stachowskiego. Został pochowany na cmentarzu przykościelnym w Żarnowcu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

MB Różańcowej - błogosławieństwo różańców Dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej oraz innych dewocjonaliów

Mydełka... pół roku później

175 0.17891907691956