12, 13 i 15 grudnia w naszym kościele nie będą sprawowane msze św. Zapraszamy do Żarnowca.

W soboty (msza święta z niedzieli): 1700 (w kościele parafialnym w Żarnowcu)

Godziny mszy św. mogą ulec zmianie.

RORATY W ŚRODY I PIĄTKI O GODZ. 18.00.

ZAPRASZAMY Z LAMPIONAMI.

Piosenka roratnia dostępna w zakładkach multimedia.

tel. ---

5 listopada 2017

Nasza jesień 2017

Ziarno gorczycy, o którym mówi Pan Jezus jest inne od znanych nam ziaren gorczycy, z których robi się musztardę - jest dużo mniejsze. Oczywiście wiara nie służy do przesadzania drzew, ale nawet mała wiara potrafi czynić cuda. Na przykład potrafi zażegnać kryzys małżeński, wobec którego bezradni są nawet najlepsi psychologowie. Albo potrafi spowodować, że człowiek umierający, zamiast rozpaczać, jest zupełnie pogodny, może nawet uśmiechnięty. Pamiętajmy jednak, że wiara, o której mówi Pan Jezus to nie jest wiara w istnienie Boga (taką wiarę ma nawet diabeł), ale jest to osobista i realna (żywa) relacja z Bogiem.

Adwent 2022

Obchody Dnia Niepodległości w Nadolu '22