W niedziele i święta: 1000 oraz 1215

W środy, soboty i pierwsze piątki miesiąca: 1900

W poniedziałki, wtorki, czwartki i pozostałe piątki: 800

Witamy serdecznie osoby wypoczywajace nad J. Żarnowieckim i zapraszamy na Msze święte sprawowane w naszym kościele.

Przed nami PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA, wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej od g.18.30, później Msza święta.

Zapraszamy również na nową stronę: "Wiersze Naszego Księdza".

tel. 726 020 558 KANCELARIA

e-mail: brak

5 listopada 2017

Nasza jesień 2017

Ziarno gorczycy, o którym mówi Pan Jezus jest inne od znanych nam ziaren gorczycy, z których robi się musztardę - jest dużo mniejsze. Oczywiście wiara nie służy do przesadzania drzew, ale nawet mała wiara potrafi czynić cuda. Na przykład potrafi zażegnać kryzys małżeński, wobec którego bezradni są nawet najlepsi psychologowie. Albo potrafi spowodować, że człowiek umierający, zamiast rozpaczać, jest zupełnie pogodny, może nawet uśmiechnięty. Pamiętajmy jednak, że wiara, o której mówi Pan Jezus to nie jest wiara w istnienie Boga (taką wiarę ma nawet diabeł), ale jest to osobista i realna (żywa) relacja z Bogiem.

26-7-2020 św Krzysztof patron podróżnych i kierowców

Odpust Św. Anny - Żarnowiec 2020