Godziny Mszy św. mogą ulec zmianie. Informacje na bieżąco umieszczane są w zakładce: Intencje mszalne.

KANCELARIA: czynna w środy i piątki od 1630 do 1730

Od 8 grudnia trwamy w Roku ku czci Św. Józefa - informacje, odpusty, modlitwy: zakładka boczna.

poniedziałek, 18 stycznia 2021

Boże zasady (Mk 2,18-22)

Młode wino - świeże bukłaki,
stare wino - trzymamy w starych.
Dla Boga milsze posłuszeństwo,
nad próżno składane ofiary...

(... ciąg dalszy w zakładce WIERSZE NASZEGO KSIĘDZA)

e-mail: brak