W soboty (msza święta z niedzieli): 1700 (w kościele parafialnym w Żarnowcu)

"Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu." - św. Augustyn

3 września, g. 9.00 - pielgrzymka do Swarzewa z kościoła parafialnego w Żarnowcu - ks. Proboszcz Arkadiusz zaprasza (więcej w ogłoszeniach)

11 maja 2017

Majowy konkurs

Prace plastyczne

Maj to miesiąc Maryjny, miesiąc w którym obchodzimy dzień Matki, przyroda budzi się do życia dla wielu najpiękniejszy miesiąc. Zapraszam wszystkich chętnych do przygotowania prac plastycznych o w/w tematyce. Format i technika dowolne. Dostarczone prace zaprezentujemy w naszym kościele na specjalnie przygotowanej tablicy. Zapraszam do udziału w konkursie.

Dzień Fatimski w Nadolu -13 wrzesień 2022

Dzień Chleba i Miodu cz.2-Nadole/Dożynki Gminy Gniewino 2022