W niedziele i święta: 1015

W środy: 900

W piątki: 1800

W pozostałe dni zapraszamy na msze św. do kościoła parafialnego w Żarnowcu (800 i 1700)

Plan wizyt duszpasterskich dostępny w zakładce Ogłoszenia.

e-mail: zarnowiec@diecezjagdansk.pl

11 maja 2017

SŁOWO ŻYCIA

Cytat

CYTAT -  „SŁOWO ŻYCIA”

Przy ołtarzu św. Augustyna znajduje się dzban zawierający krótkie fragmenty z Pisma Świętego (w tym tygodniu List do Efezjan). Każdy może wybrać losowo cytat „Słowo życia”, by następnie rozważać go przez cały tydzień jako drogowskaz. Przypominam, że każdy przez cały rok może otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, kto przez co najmniej pół godziny będzie czytać na sposób duchowej lektury Pismo święte jako Słowo Boże.

śp. papież emeryt Benedykt XVI

Lista osób dbających o naszą świątynię

131 0.091291904449463