MSZE ŚW w tym tygodniu.
wtorek, środa, czwartek - godz. 18.00
piątek, 3 maja - godz. 10.00 ; 11.30

Spowiedż św.  przed każdą mszą św. (do 10 min przed mszą)

4 czerwca 2017

MISJA KAMERUN u nas!!!

S. Ida Bujak Karmelitanka Dzieciątka Jezus
MISJA KATOLICKA KOUDANDENG
S. Ida (pochodząca z Rybna) posługująca w Kamerunie opowiedziała dzisiaj o swojej misji, o pracy, o codzienności w Koudandeng w Afryce. Przytoczyła kilka historii z życia wziętych o dzieciach, którymi się opiekuje, o warunkach panujących w szkole, o codziennej pracy tubylców oraz o komunikowaniu się z mieszkańcami. Siostra podziękowała również za dotychczasową pomoc w zbiórce art. szkolnych, zabawek i ubrań oraz za wsparcie w wysyłce paczek do Afryki.

"Kto pomaga, żyje podwójnie."

W domu też można pomóc...
przejrzeć szafę z ubraniami, pudła z zabawkami dzieci, wybrać to co się już nie przyda lub nie było dawno używane, a może mieć drugie życie, spakować w karton, zanieść na pocztę i wysłać.
Radość z paczki wysłanej i otrzymanej - ZAGWARANTOWANA!
Można również przelać środki na konto w banku, które wspomogą odbudowę dachu szkoły, odremontowanie sal lub zadbanie o podstawowe środki czystości czy po prostu pomogą w nakarmieniu dzieci.
Dane kontaktowe widnieją na zdjęciu.

S. Ida otula nas modlitwą, jednocześnie prosząc nas o nią :) Modlitwa jest Cudownym Darem jaki możemy dać drugiej osobie :)