Szczęść Boże! POMÓŻMY MILENCE! KOCHANI zwracamy się do Was z wielką prośbą ooddanie krwi dla 4,5 - letniej Milenki. Krew jest potrzebna od zaraz! Wspólnymi siłami możemy uratować życie drugiego człowieka. To nic nie boli, a daje zdrowie i radość. Prosimy osoby dorosłe, by w dniu 12 lipca 2019 r. w godzinach 10:00 – 14:00 oddały krew w mobilnym krwiobusie, który będzie stał na placu przy OSP Wierzchucino. Krew dowolnej grupy można oddać także w każdej stacji krwiodawstwa. Wystarczy przekazać informację, że to krew dla MILENY KĘDZIORA UR. 30.10.2014 r. UCK ODDZIAŁ HEMATOLOGII I ONKOLOGII DZIECIĘCEJ. Nauczyciele Podstawowej w Wierzchucinie

1 października 2017

Relikwie św. Jana Pawła II

w naszym kościele

Może czujesz się jakbyś był w błocie grzechowym, z którego nie możesz wyjść. Bóg Cię zapewnia, że jeśli zawalczysz, dasz radę raz z Nim wyjść z tego błota. TYLKO MUSISZ WALCZYĆ! Z wielką cierpliwością, wytrwałością, na noże, tak jak potrafisz, tak jak potrafisz. Zawalcz przede wszystkim ze zniechęceniem spowodowanym upadkami. Życie to czas walki, a nie odpoczynku. Wzrastasz i oczyszczasz się walcząc z pokusami. Nie odpuszczaj. Nie pragnij być wolnym od pokus i już się z nimi nie męczyć, tak jakbyś na sądzie przed Bogiem miał stanąć w nienagannym, nieubrudzonym garniturze. Walcz! Zwycięstwo jest w zasięgu Twojej ręki. Bóg Ci pomoże. Nie własną siłą zwyciężysz. Faraon się wnerwia, gdy chce się wyjść spod jego niewoli i podwaja prace przy wyrabianiu cegieł w Egipcie. Ale Bóg ma moc wyprowadzić Cię na wolność.

XX Piesza Pielgrzymka do Wejherowa

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa 2019