Serdecznie witam wśród nas wszystkich gości, którzy swój urlop spędzają w Nadolu. Życzę udanego pobytu i odpoczynku. Zapraszam do udziału w liturgii sprawowanej w naszym kościele.

1 października 2017

Relikwie św. Jana Pawła II

w naszym kościele

Może czujesz się jakbyś był w błocie grzechowym, z którego nie możesz wyjść. Bóg Cię zapewnia, że jeśli zawalczysz, dasz radę raz z Nim wyjść z tego błota. TYLKO MUSISZ WALCZYĆ! Z wielką cierpliwością, wytrwałością, na noże, tak jak potrafisz, tak jak potrafisz. Zawalcz przede wszystkim ze zniechęceniem spowodowanym upadkami. Życie to czas walki, a nie odpoczynku. Wzrastasz i oczyszczasz się walcząc z pokusami. Nie odpuszczaj. Nie pragnij być wolnym od pokus i już się z nimi nie męczyć, tak jakbyś na sądzie przed Bogiem miał stanąć w nienagannym, nieubrudzonym garniturze. Walcz! Zwycięstwo jest w zasięgu Twojej ręki. Bóg Ci pomoże. Nie własną siłą zwyciężysz. Faraon się wnerwia, gdy chce się wyjść spod jego niewoli i podwaja prace przy wyrabianiu cegieł w Egipcie. Ale Bóg ma moc wyprowadzić Cię na wolność.

UROCZYSTOŚĆ UPAMIĘTNIAJĄCA OFIARY MARSZU ŚMIERCI

BOŻE