CYTAT - „SŁOWO ŻYCIA”. Przy ołtarzu św. Augustyna znajduje się dzban zawierający krótkie fragmenty z Pisma Świętego. Każdy może wybrać losowo cytat „Słowo życia”, by następnie rozważać go jako drogowskaz. Przypominam, że każdy przez cały rok może otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, kto przez co najmniej pół godziny będzie czytać na sposób duchowej lektury Pismo święte jako Słowo Boże.

20 kwietnia 2019

PRZY GROBIE

Świadectwo: Cud nawrócenia męża

Szczęść Boże. Kochani, chciałabym złożyć świadectwo nawrócenia męża. Mój mąż był bardzo daleko od Pana Boga, zagubił się w otaczającym świecie, uległ złudnemu blaskowi dzisiejszej otaczającej rzeczywistości. Pomiędzy nami było bardzo, bardzo źle. Naszej rodzinie groził rozpad /odczuwałam to wówczas jako ogromną tragedię, nieustannie się za nas modliłam między innymi Nowenna Pompejańską /i wydarzył się cud na cudami. Cud który przerósł moje najśmielsze oczekiwania mój kochany mąż się nawrócił. Matka nasza Maryja pochwyciła go w swoje ramiona otuliła i prowadzi droga do Jezusa. Niedawno przyjął szkaplerz NMP, codziennie jest w kościele na mszy św. korzysta z Sakramentu pokuty. Dni bez komunii św są dla niego przygnębiające. To on stał się w naszej rodzinie opoką i przykładem wierności Bogu . Jest wzorem dla naszych dzieci. Dziękuję Matce Przenajświętszej za wszystko co uczyniła dla nas /dziękuje za słowa Maryi ..’GDYBYŚ WIEDZIAŁ JAK BARDZO CIE KOCHAM PŁAKAŁBYŚ Z RADOŚCI…’ - ja tak płaczę łzami radości i skruszonego serca Przepraszam Cię Maryjo że tak późno piszę o to świadectwo Niech będzie chwała i cześć Jezusowi Zwyciężyliśmy dzięki Krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa. Chwała Panu.

- Maria Anna

Rocznica I Komunii św