Serdecznie witam wśród nas wszystkich gości, którzy swój urlop spędzają w Nadolu. Życzę udanego pobytu i odpoczynku. Zapraszam do udziału w liturgii sprawowanej w naszym kościele.

20 kwietnia 2019

PRZY GROBIE

Świadectwo: Cud nawrócenia męża

Szczęść Boże. Kochani, chciałabym złożyć świadectwo nawrócenia męża. Mój mąż był bardzo daleko od Pana Boga, zagubił się w otaczającym świecie, uległ złudnemu blaskowi dzisiejszej otaczającej rzeczywistości. Pomiędzy nami było bardzo, bardzo źle. Naszej rodzinie groził rozpad /odczuwałam to wówczas jako ogromną tragedię, nieustannie się za nas modliłam między innymi Nowenna Pompejańską /i wydarzył się cud na cudami. Cud który przerósł moje najśmielsze oczekiwania mój kochany mąż się nawrócił. Matka nasza Maryja pochwyciła go w swoje ramiona otuliła i prowadzi droga do Jezusa. Niedawno przyjął szkaplerz NMP, codziennie jest w kościele na mszy św. korzysta z Sakramentu pokuty. Dni bez komunii św są dla niego przygnębiające. To on stał się w naszej rodzinie opoką i przykładem wierności Bogu . Jest wzorem dla naszych dzieci. Dziękuję Matce Przenajświętszej za wszystko co uczyniła dla nas /dziękuje za słowa Maryi ..’GDYBYŚ WIEDZIAŁ JAK BARDZO CIE KOCHAM PŁAKAŁBYŚ Z RADOŚCI…’ - ja tak płaczę łzami radości i skruszonego serca Przepraszam Cię Maryjo że tak późno piszę o to świadectwo Niech będzie chwała i cześć Jezusowi Zwyciężyliśmy dzięki Krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa. Chwała Panu.

- Maria Anna

DZIEŃ WSPÓLNOTY