W okresie Adwentu msze św. w poniedziałki, wtorki i czwartki o g. 600

Godzinki ku czci NMP śpiewamy ok. 20 min. przed Eucharystią od poniedziałku do piątku

W soboty (msza święta z niedzieli): 1700 (w kościele parafialnym w Żarnowcu).

8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Od 12.00 do 13.00 jest "Godzina Łaski dla świata".

W Nadolu o g. 12.00 Anioł Pański i zawierzenie św. Józefowi.

W Żarnowcu od 12.00 do 13.00 Różaniec i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

8.12 - o g. 18.00 odbędzie się błogosławieństwo medalików.

W niedzielę 12-go grudnia odbędzie się KIERMASZ PRZEDŚWIĄTECZNY - zapraszamy

Adwent - to czas pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Mesjasza.

Weszliśmy w III rok programu duszpasterskiego pod hasłem „Eucharystia daje życie”
Temat: Posłani w pokoju Chrystusa
Motto biblijne: „ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie” (J 6, 57)

-> Zapraszam do współtworzenia strony int. Kościoła w Nadolu. Chętne osoby proszę o kontakt: kosciol-nadole@wp.pl

"Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu." - św. Augustyn

25 marca 2021 r. Arcybiskup Tadeusz Wojda kanonicznie objął Archidiecezję Gdańską.

Rozpoczęliśmy w tym dniu również ROK RODZINY.

Od niedzieli 21 lutego 2021 roku Ks. Arkadiusz Warszyński został mianowany nowym Proboszczem w naszej parafii pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

12 lutego pożegnaliśmy naszego Ks. Proboszcza K. Stachowskiego. Został pochowany na cmentarzu przykościelnym w Żarnowcu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

20 kwietnia 2019

ŚWIĘCENIE POKARMÓW

Kiedy jesteś samotna, rozmawiaj z Bogiem. Rozmawiaj z Nim, powiedz Mu wszystko. Powiedz Mu jakie masz lęki i o tym jak uważasz, ze nie jesteś wystarczająco dobra lub obawiasz się dlaczego tego nigdy nie zrobisz. Porozmawiaj z Nim o słowach, które powiedzieli twoi rodzice, o których nigdy nie zapomnisz, i o tym jak patrzyli na ciebie przyjaciele, gdy opowiadałaś im o swoich marzeniach, i o tym jak czujesz, ze nikt na tej ziemi cię nie zrozumie. Powiedz Mu o osobie, która kochasz i jak bardzo jesteś zrozpaczona. Powiedz Mu, ze tęsknisz za nim i chciałabyś się z tym uporać. Powiedz Mu, ze oni sprawili ci dużo bólu i chcesz im tylko wybaczyć, żebyś mogła iść dalej.
Poproś Boga, aby cię uzdrowił. Powiedz Mu, ze nie możesz liczyć na nikogo innego. Powiedz Mu, ze już teraz rozumiesz, że ludzie mogą ci pomoc tylko przez chwile, ale Bóg jest Jedynym, który może cię uzdrowić na zawsze. Powiedz Mu, ze w końcu wiesz, ze Bóg jest Jedynym do którego możesz się udać, gdy jesteś zdezorientowana, ponieważ Bóg jest Jedynym, który ma odpowiedzi..

Msza święta RORATNIA

I Niedziela Adwentu