W soboty (msza święta z niedzieli): 1700 (w kościele parafialnym w Żarnowcu)

XVII Cysterskie Lato Muzyczne w Żarnowcu! Niedziela g.20.30. Wstęp wolny

-> Zapraszam do tworzenia strony internetowej Kościoła w Nadolu. Chętne osoby proszone są o kontakt po mszach świętych w zakrystii u ks. Zygmunta.

WSZYSTKIM OSOBOM PRZEBYWAJĄCYM NA URLOPACH W NADOLU, ŻYCZYMY OWOCNEGO WYPOCZYNKU I ZAPRASZAMY NA CODZIENNE SPOTKANIE Z BOGIEM PODCZAS EUCHARYSTII :)

Poprawiona lista osób dbających o nasz Kościół dostępna jest w ogłoszeniach.

"Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu." - św. Augustyn

Weszliśmy w III rok programu duszpasterskiego pod hasłem „Eucharystia daje życie”

Temat: Posłani w pokoju Chrystusa
Motto biblijne: „ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie” (J 6, 57)

25 marca 2021 r. Arcybiskup Tadeusz Wojda kanonicznie objął Archidiecezję Gdańską.

Rozpoczęliśmy w tym dniu również ROK RODZINY.

Od niedzieli 21 lutego 2021 roku Ks. Arkadiusz Warszyński został mianowany nowym Proboszczem w naszej parafii pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

20 kwietnia 2019

PASCHAŁ

Modlitwa do świętej Rity, patronki spraw trudnych!

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznał skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę...
(wymienić ją).
I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mógł dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Bitwa pod Świecinem 2022-fotorelacja

Jarmark Cysterski Żarnowiec-ks. Zygmunt Słomski z zespołem parafialnym-fotorelacja