W okresie Adwentu msze św. w poniedziałki, wtorki i czwartki o g. 600

Godzinki ku czci NMP śpiewamy ok. 20 min. przed Eucharystią od poniedziałku do piątku

W soboty (msza święta z niedzieli): 1700 (w kościele parafialnym w Żarnowcu).

8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Od 12.00 do 13.00 jest "Godzina Łaski dla świata".

W Nadolu o g. 12.00 Anioł Pański i zawierzenie św. Józefowi.

W Żarnowcu od 12.00 do 13.00 Różaniec i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

8.12 - o g. 18.00 odbędzie się błogosławieństwo medalików.

W niedzielę 12-go grudnia odbędzie się KIERMASZ PRZEDŚWIĄTECZNY - zapraszamy

Adwent - to czas pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Mesjasza.

Weszliśmy w III rok programu duszpasterskiego pod hasłem „Eucharystia daje życie”
Temat: Posłani w pokoju Chrystusa
Motto biblijne: „ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie” (J 6, 57)

-> Zapraszam do współtworzenia strony int. Kościoła w Nadolu. Chętne osoby proszę o kontakt: kosciol-nadole@wp.pl

"Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu." - św. Augustyn

25 marca 2021 r. Arcybiskup Tadeusz Wojda kanonicznie objął Archidiecezję Gdańską.

Rozpoczęliśmy w tym dniu również ROK RODZINY.

Od niedzieli 21 lutego 2021 roku Ks. Arkadiusz Warszyński został mianowany nowym Proboszczem w naszej parafii pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

12 lutego pożegnaliśmy naszego Ks. Proboszcza K. Stachowskiego. Został pochowany na cmentarzu przykościelnym w Żarnowcu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

2 kwietnia 2020

Zawierzenie Archidiecezji Gdańskiej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Gdańsk-Oliwa, dnia 2 kwietnia 2020

Kuria Metropolitalna Gdańska

ul. Biskupa Edmunda Nowickiego 1

80-330 Gdańsk-Oliwa

tel. (58) 552-00-51; fax. (58) 552-27-75

e-mail: kuria@diecezja.gda.pl

Zawierzenie Archidiecezji Gdańskiej

Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

W pierwszy piątek miesiąca, 3 kwietnia br. o godz. 20.00 w Archikatedrze Oliwskiej w Gdańsku odbędzie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a następnie o godz. 20.30 odmówiony zostanie Różaniec. Nabożeństwa poprowadzą: Ksiądz Biskup Wiesław Szlachetka i Ksiądz Biskup Zbigniew Zieliński. Zwieńczeniem modlitwy będzie zawierzenie Archidiecezji Gdańskiej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Zapraszamy do duchowej łączności za pośrednictwem transmisji na żywo, którą przeprowadzi gdański oddział Gościa Niedzielnego na stronie internetowej www.gdansk.gosc.pl oraz na profilu facebookowym „Gość Gdański”.

Pod tym linkiem znajduje się zaproszenie nagrane przez Księży Biskupów: https://gdansk.gosc.pl/doc/6240675.Biskupi-zawierza-archidiecezje-gdanska-Sercu-Pana-Jezusa

/-/ Ks. Rafał Dettlaff

Kanclerz Kurii

/-/ Ks. Krystian Kletkiewicz
Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego

----------------------

Znak: III D 2 a – 29/2020

Informację prosimy umieścić na parafialnych stronach internetowych.

Msza święta RORATNIA

I Niedziela Adwentu