W MAJU: poniedziałki, wtorki i czwartki: 1800

Nabożeństwa majowe po Mszach św. (w niedzielę po sumie), przy kapliczkach (wg. prywatnych ustaleń), o g.17.00 dla dzieci. Szczegóły w ogłoszeniach. Informacje na bieżąco umieszczane na str. int.

Godziny Mszy św. mogą ulec zmianie. Informacje na bieżąco umieszczane są w zakładce: Intencje mszalne.

KANCELARIA: czynna po każdej Mszy świętej.

3-go maja UROCZYSTOŚĆ Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI

4-go maja - Świętego Floriana (PATRONA STRAŻAKÓW)

6-go maja ŚWIĘTO Św. Apostołów Filipa i Jakuba

7-go maja PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

8-go maja UROCZYSTOŚĆ Św. Stanisława Biskupa i Męczennika (PATRONA POLSKI)

W okresie wielkanocnym codziennie w południe zamiast modlitwy Anioł Pański odmawiamy: Królowo Nieba.

25 marca 2021 r. Arcybiskup Tadeusz Wojda kanonicznie objął Archidiecezję Gdańską.

Rozpoczęliśmy w tym dniu również ROK RODZINY.

Od niedzieli 21 lutego 2021 roku Ks. Arkadiusz Warszyński został mianowany nowym Proboszczem w naszej parafii pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

12 lutego pożegnaliśmy naszego Ks. Proboszcza K. Stachowskiego. Został pochowany na cmentarzu przykościelnym w Żarnowcu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

13 września 2020

Dzień Fatimski 13.09.2020

oraz debiutanckie wykonanie utworu "Serdeczna Matko" na flecie poprzecznym Leny Kankowskiej