MSZE ŚW. W TYGODNIU:
NIEDZIELA - godz. 10.00 i 11.30

DROGA KRZYŻOWA w piątki - 18.30
GORZKIE ŻALE w  niedziele - 16.30

Msze święte w kościele w Żarnowcu: https://zarnowiec.diecezja.gda.pl/

Skorzystajmy z sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

tel. +48 669 313 320 (ks. Aleksander Młodecki)

e-mail: nadole@diecezjagdansk.pl

29 listopada 2020

ADWENT - czas oczekiwania

23 grudnia o g. 18.00 została odprawiona ostatnia Msza Święta Roratnia. Wiele dzieci, jak i dorosłych osób sumiennie uczestniczło w  codziennych Roratach (oraz Godzinkach ku czci NMP), na których rozważaliśmy przebieg Eucharustii oraz poznawaliśmy Świętych (np. św. Joanna Beretta Molla, św. Matka Teresa, św. o. Pio, św. Faustyna Kowalska), dla którch codzienna Msza Święta była najważniejszą chwią w ciągu dnia.

Zostały wylosowane wśród wszystkich osób uczestniczących w Roratach 2 figurki Matki Bożej, mniejsza Wspomożycielka Wiernych dla dzieci oraz więsza MB z Lourdes dla dorosłych. Dla każdego przy wyjściu z kościoła czekał też słodki upominek.

Piosenką przewodnią była pieśń "Kiedyś wino i chleb" Magdy Anioł. Przybliżalu nam te prawdy Ks. Zygmunt i Ks. Andrzej.

ADWENT - codzienne duchowe przygotowanie do Narodzin Pana Jezusa.

Każdego dnia będą pojawiały się w zakładce "ADWENT" rozważania, przemyślenia, które przygotowywać nas będą do Narodzin Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Chwila zagłębienia i refleksji nad nami, naszą relacją z Bogiem, nad prawdą objawioną.

AL

Na Tydzień Misyjny