12, 13 i 15 grudnia w naszym kościele nie będą sprawowane msze św. Zapraszamy do Żarnowca.

W soboty (msza święta z niedzieli): 1700 (w kościele parafialnym w Żarnowcu)

Godziny mszy św. mogą ulec zmianie.

RORATY W ŚRODY I PIĄTKI O GODZ. 18.00.

ZAPRASZAMY Z LAMPIONAMI.

Piosenka roratnia dostępna w zakładkach multimedia.

tel. ---

REKOLEKCJE w Nadolu 4-7 marca 2021

Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 4 - 7 marca 2021 roku przeżyważć będziemy Rekolekcje Wielkopostne pod hasłem: "Zgromadzeni na świętej wieczerzy". We czwartek rozpoczniemy od Adoracji Najświętszego Sakramentu z Modlitwą do Najdroższej Krwi Chrystusa (Pierwszy czwartek miesiąca), w piątek Drogą krzyżową  dla dzieci i dorosłych, a na zakończenie dnia błogosławiństwo relikwiami św. Kaspra del Bufalo (założyciela Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa), w sobotę odbędzie się spotkanie z dziećmi, a po Mszy świętej nauka stanowa dla kobiet i dla mężczyzn, a w niedzielę Eucharystie z Błogosławieństwem Krzyżem Misyjnym oraz Gorzkie Żale (ok. g.11.00). Rekolekcje poprowadzi dla nas Ks. Andrzej Szymański CPPS. Uczestnicząc w rekolekcjach wielkopostnych uzyskać możemy odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (więcej w zakładce - odpusty). Zachęcamy do uczestnictwa w rekolekcjach w naszym kościele, jednak jeśli nie ma takiej możliwości będzie transmisja on-line za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Adwent 2022

Obchody Dnia Niepodległości w Nadolu '22