W soboty (Msza święta z Niedzieli): 1800(w Kościele Parafialnym w Żarnowcu)

Godziny Mszy św. mogą ulec zmianie. Informacje na bieżąco umieszczane są w zakładce: Intencje mszalne.

KANCELARIA: czynna po każdej Mszy świętej.

18.09 - Św. Stanisława Kostki - patrona młodzieży uczącej się oraz patrona Polski.

W tygodniu 20 - 27 września zmianie ulegnie grafik Mszy świętych (więcej w zakładce -> Intencje Mszalne)

"Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu." - św. Augustyn

Zapraszam do współtworzenia strony int. Kościoła w Nadolu. Chętne osoby proszę o kontakt: kosciol-nadole@wp.pl

25 marca 2021 r. Arcybiskup Tadeusz Wojda kanonicznie objął Archidiecezję Gdańską.

Rozpoczęliśmy w tym dniu również ROK RODZINY.

Od niedzieli 21 lutego 2021 roku Ks. Arkadiusz Warszyński został mianowany nowym Proboszczem w naszej parafii pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

12 lutego pożegnaliśmy naszego Ks. Proboszcza K. Stachowskiego. Został pochowany na cmentarzu przykościelnym w Żarnowcu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

REKOLEKCJE w Nadolu 4-7 marca 2021

Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 4 - 7 marca 2021 roku przeżyważć będziemy Rekolekcje Wielkopostne pod hasłem: "Zgromadzeni na świętej wieczerzy". We czwartek rozpoczniemy od Adoracji Najświętszego Sakramentu z Modlitwą do Najdroższej Krwi Chrystusa (Pierwszy czwartek miesiąca), w piątek Drogą krzyżową  dla dzieci i dorosłych, a na zakończenie dnia błogosławiństwo relikwiami św. Kaspra del Bufalo (założyciela Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa), w sobotę odbędzie się spotkanie z dziećmi, a po Mszy świętej nauka stanowa dla kobiet i dla mężczyzn, a w niedzielę Eucharystie z Błogosławieństwem Krzyżem Misyjnym oraz Gorzkie Żale (ok. g.11.00). Rekolekcje poprowadzi dla nas Ks. Andrzej Szymański CPPS. Uczestnicząc w rekolekcjach wielkopostnych uzyskać możemy odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (więcej w zakładce - odpusty). Zachęcamy do uczestnictwa w rekolekcjach w naszym kościele, jednak jeśli nie ma takiej możliwości będzie transmisja on-line za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Błogosławieństwo KRZYŻA przy ul. Kaszubskiej

Dzień Chleba i Miodu - DOŻYNKI GMINNE