W soboty (msza święta z niedzieli): 1700 (w kościele parafialnym w Żarnowcu).

-> Zapraszam do współtworzenia strony int. Kościoła w Nadolu. Chętne osoby proszę o kontakt: kosciol-nadole@wp.pl

Weszliśmy w III rok programu duszpasterskiego pod hasłem „Eucharystia daje życie”

Temat: Posłani w pokoju Chrystusa
Motto biblijne: „ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie” (J 6, 57)

"Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu." - św. Augustyn

25 marca 2021 r. Arcybiskup Tadeusz Wojda kanonicznie objął Archidiecezję Gdańską.

Rozpoczęliśmy w tym dniu również ROK RODZINY.

Od niedzieli 21 lutego 2021 roku Ks. Arkadiusz Warszyński został mianowany nowym Proboszczem w naszej parafii pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

12 lutego pożegnaliśmy naszego Ks. Proboszcza K. Stachowskiego. Został pochowany na cmentarzu przykościelnym w Żarnowcu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

REKOLEKCJE w Nadolu 4-7 marca 2021

Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 4 - 7 marca 2021 roku przeżyważć będziemy Rekolekcje Wielkopostne pod hasłem: "Zgromadzeni na świętej wieczerzy". We czwartek rozpoczniemy od Adoracji Najświętszego Sakramentu z Modlitwą do Najdroższej Krwi Chrystusa (Pierwszy czwartek miesiąca), w piątek Drogą krzyżową  dla dzieci i dorosłych, a na zakończenie dnia błogosławiństwo relikwiami św. Kaspra del Bufalo (założyciela Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa), w sobotę odbędzie się spotkanie z dziećmi, a po Mszy świętej nauka stanowa dla kobiet i dla mężczyzn, a w niedzielę Eucharystie z Błogosławieństwem Krzyżem Misyjnym oraz Gorzkie Żale (ok. g.11.00). Rekolekcje poprowadzi dla nas Ks. Andrzej Szymański CPPS. Uczestnicząc w rekolekcjach wielkopostnych uzyskać możemy odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (więcej w zakładce - odpusty). Zachęcamy do uczestnictwa w rekolekcjach w naszym kościele, jednak jeśli nie ma takiej możliwości będzie transmisja on-line za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Szopki Bożonarodzeniowe z pobliskich kościołów

Koncert kolęd - 5 stycznia CK (wstęp wolny)

137 0.20979499816895