W niedziele i święta: 1000 oraz 1215

W poniedziałki, wtorki, czwartki i soboy: 900

W środy i piątki: 1800

12, 13 i 15 grudnia w naszym kościele nie będą sprawowane msze św. Zapraszamy do Żarnowca. 

W soboty (msza święta z niedzieli): 1700 (w kościele parafialnym w Żarnowcu)

Godziny mszy św. mogą ulec zmianie. 

 

RORATY W ŚRODY I PIĄTKI O GODZ. 18.00.

ZAPRASZAMY Z LAMPIONAMI.

Piosenka roratnia dostępna w zakładkach multimedia.

Adres:
ul. Św. Augustyna 7
84-250 Nadole
tel. ---

e-mail: ---

Dodatkowo

wycieczka nr 3

 

 

80-244 GDAŃSK-WRZESZCZ,

ul. Grunwaldzka 76/78

tel./fax. +48 58 341 27 61, tel.+48 58 345 40 49

NIP 584-010-17-28

e- mail: holidays@holidays.com.pl

http: www.holidays.com.pl

              

 

PIELGRZYMKA „ŚLADAMI  MIŁOSIERDZIA”

 

 

 

TERMIN 21-24.11.2021

 

 

 

CENA:  przy grupie min 40 os.  -  780 zł / os.

 

 

 

1 DZIEŃ

 

12.15 Msza Św. w Nadolu, 13.15 wyjazd autokaru do Świnic Warckich, nawiedzenie Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. Siostry Faustyny, przejazd do wsi Głogowiec- miejsca urodzenia Siostry Faustyny Kowalskiej. Wizyta w jej domu rodzinnym, gdzie  zgromadzono pamiątki z czasów jej dzieciństwa. Przejazd w okolice  Łodzi na obiadokolację i nocleg.

 

2 DZIEŃ

 

Śniadanie. Msza św. w kościele pw. św. Faustyny Kowalskiej. Wizyta w parku im. Juliusza Słowackiego, przed tablicą upamiętniającą objawienie się Jezusa św. Faustynie oraz nawiedzenie katedry św. Stanisława Kostki, w której modliła się Helena Kowalska.  Przejazd do Łagiewnik i nawiedzenie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Nocleg i obiadokolacja w okolicy Krakowa lub Skawiny. Koncert Ks. Zygmunta w Skawinie.

 

3 DZIEŃ

 

Śniadanie. Wyjazd  do Świętego Krzyża, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego. Przejazd do Płocka i zwiedzanie Sanktuarium Bożego Miłosierdziamiejsca pierwszych i najważniejszych objawień Jezusa Miłosiernego jakie miała otrzymać św. Siostra Faustyna Kowalska ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Tu 22 lutego 1931 roku s. Faustyna miała wizję Jezusa, który kazał jej namalować obraz Miłosierdzia Bożego i zażądał ustanowienia święta Miłosierdzia Bożego. Spacer po Starym Rynku gdzie uwagę przyciąga wytworny, klasycystyczny Ratusz i nowoczesna fontanna Afrodyta.  Obiadokolacja i nocleg w okolicy Płocka.

 

4 DZIEŃ

 

Śniadanie. Wejście na Wzgórze Tumskie, z którego rozpościera się wspaniały widok na dolinę Wisły i tereny za rzeką, zwiedzanie najstarszej na Mazowszu Bazyliki Katedralnej z kopią Drzwi Płockich i kaplicą królewską ze szczątkami W. Hermana i B. Krzywoustego, wizyta w Muzeum Diecezjalnym, gdzie zobaczyć można zbiór mazowieckiej rzeźby średniowiecznej, kolekcję pasów kontuszowych i szat liturgicznych, złotnictwo oraz zbiory malarstwa. Wyjazd do Nadola i Msza św. o godz. 18.00

 

 

 

CENA OBEJMUJE:

 

- przejazd autokarem marki LUX

 

- 3 noclegi w pok. 2 i 3 os. z łazienkami

 

- 3 śniadania TYPU bufet i 3 serwowane obiadokolacje zgodnie z programem

 

- opiekę pilota na całej trasie

 

- ubezpieczenie NNW do kwoty 10.000 PLN

 

- opłata na TFG i TFP

 

 

 

CENA  NIE OBEJMUJE:

 

-  wydatków własnych

 

- napoi do obiadokolacji

 

- opłat za bilety wstępu, przewodnikow do zwiedzanych obiektów itp. ok. 40 zł / os.

 

 

 

PROGRAM JEST RAMOWY, KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

 

 

 

 

 

wycieczka nr 2.

   
Soli Deo Katolickie Biuro Pielgrzmkowe

05-077 WARSZAWA, ul. Dworkowa 12         www.pielgrzmkizagraniczne.pl

Warszawie  tel. +48 787 475 113   509 202 054  katolickiebiurosolideo@gmail.com

Gdynia tel:  +48 501 340 575    biuro@pielgrzymkizagraniczne.pl                                             

 

 7-mio dniowa

Porto, Braga, Fatima, Batalha, Alcobasca, Nazare, Lizbona

 

DZIEŃ 1–  GDAŃSK  –  PORTO

Zbiórka na lotnisku, odprawa paszportowo - bagażowa i odlot do Porto /via Frankfurt lub Monachium/.  Już tego dnia autokarowy objazd miasta. Nawiedzimy koronacyjną Katedrę w Porto, podziwiać będziemy piękno Azulejos. Czas wolny na indywidualny spacer po mieście. Przejazd do Bragi na kolację i nocleg.

 

DZIEŃ 2–  BRAGA – PORTO - FATIMA

Po śniadaniu i spakowaniu bagaży podejdziemy do katedry w Bradze, następnie pojedziemy w okolice Bragi by nawiedzić dwa niezwykłe Sanktuaria: Matki Bożej w Sameiro i Dobrego Jezusa w Bradze. Tam msza św.  Po czym kontynuować będziemy podróż do Fatimy. Zakwaterowanie w hotelu  w Fatimie, kolacja  i już tego wieczoru możliwość uczestniczenia w wieczornej procesji różańcowej.

 

DZIEŃ 3 – FATIMA

Po śniadaniu i mszy św. cały dzień spędzimy w Sanktuarium, nawiedzimy Bazylkię Różańca Św., zwiedzimy też bardzo ciekawe Muzeum darów. Pójdziemy Węgierską Drogą Krzyżową aż do rodzinnej wioski pastuszków – Aljustrel, do miejsca Objawień Anioła Pokoju. Będzie też chwila relaksu. Kolacja i uczestnictwo w wieczornej  procesji różańcowej, nocleg jw.

 

DZIEŃ 4 – FATIMA

Po śniadaniu podejdziemy na Plac Sanktuarium, by uczestniczyć w  uroczystej międzynarodowej  mszy św. przed którą wyprowadzana jest z Kapliczki Objawień do głównego ołtarza – Figura MB Fatimskiej. Lunch. Po południu nawiedzimy Bazylikę Trójcy Przenajświętszej, później czas na indywidualne nawiedzanie Sanktuarium.  Kolacja i nocleg jw.

 

DZIEŃ 5 – BATALHA - ALCOBASCA – NAZARE – FATIMA

Po mszy św. i po śniadaniu wyruszymy w podróż by odwiedzić dwa zespoły klasztorne w Batalha i Alcobasca ujęte ze względu na swoje piękno architektoniczne i bogatą historię – na liście UNESCO. Następnie pojedziemy do malowniczej nadmorskiej miejscowości Nazare, w którym mieści się pierwsze Sanktuarium Maryjne Portugalii. Krótki odpoczynek nad Oceanem Atlantyckim. Powrót do Fatimy. Po kolacji – ponowna możliwość uczestniczenia w wieczornej procesji różańcowej z lampionami.Nocleg jw.

 

DZIEŃ 6 – LIZBONA

Po śniadaniu pojedziemy do stolicy Portugalii. Po drodze zatrzymay się w Santarem, by tam nawiedzić kościół Cudu Eucharystycznego. Autokarowy objazd pięknej Lizbony, po czym zwiedzimy najciekawsze obiekty tego miasta Nawiedzimy Katedrę, kościół Św. Antoniego, podjedziemy do dzielnicy Belem by tam nawiedzić niespotykanej piękności kościół Hieronimitów, stanąć przy Pomniku Odkrywców, w oddali zobaczyć  wielki posąg Chrystusa.  Czas na indywidualne spacery po Rua Augusta gościnnym deptaku Lizbończyków. Kolacja i nocleg w Lizbonie..

 

DZIEŃ 7 - LIZBONA – POLSKA

Przejazd na lotnisko w  Lizbonie, odprawa i odlot do kraju.

 

KOSZT:  1800 zł opłacony  bagaż główny i podręczny  + 380 Euro zł płatne na konto  KBP    

 /+ 60 Euro płatne w Fatimie

w Fatimie, Nazare, katedra i kolejka w Bradze, pilot/przewodnik, tipy/

ŚWIADCZENIA

  

 

 

 

 

 

wycieczka nr. 1

 
 
80-244 GDAŃSK-WRZESZCZ,

 ul. Grunwaldzka 76/78

tel./fax. +48 58 341 27 61, tel.+48 58 345 40 49

fax: +48 58 770 29 30

NIP: 584-010-17-28

e - mail: holidays@holidays.com.pl

http: www.holidays.com.pl

 

PIELGRZYMKA do MEDJUGORJE

BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW

TERMIN    20.09 – 27.09.2021

 

I dzień - wyjazd z Polski – Ołomuniec ( Czechy )

wyjazd z  Nadola i Gdańska w godzinach rannych . Przyjazd do Czech, do Ołomuńca, zwiedzanie - Kolumna Trójcy Przenajświętszej, Ratusz Gotycki z zegarem astronomicznym, Kolumna Mariacka na Dolnym Rynku, Katedra Św. Wacława, Kościół Świętego Maurycego, msza św.  Przyjazd na obiadokolację i nocleg na Morawach.

II dzień – Marianka - Sanktuarium NMP (Słowacja )

Śniadanie, wyjazd do Marianki  k. Bratysławy –  najstarszego w Słowacji        sanktuarium maryjnego, zwiedzanie, msza św. Przyjazd na nocleg i obiadokolację do Koprzywnicy w Chorwacji,


III dzień– Trogir, Medjugorie

Śniadanie, przejazd do Trogiru, spacer po Starym Mieście -  Katedra św. Wawrzyńca i Brama Miejska z murami  obronnymi, msza św. Przyjazd na nocleg i obiadokolację do Medjugorie.

 

IV dzień - Medjugorie

śniadanie, całodniowy pobyt i program pielgrzymkowy w Medjugorje: Góra Objawień, Sanktuarium Maryjne, msza św. Kościół św. Jakuba, po południu możliwość wyjazdu na wodospady Kravica (największe w Bośni i Hercegowinie). Powrót do Medjugorie. Obiadokolacja, nocleg.
 

V dzień - Mostar

śniadanie, msza św.
wyjazd do Mostaru, zwiedzanie -  zabytkowe centrum miasta: kamienny Stary Most (wpisany na listę UNESCO), meczet Koski Mehmed-Paszy, dom turecki oraz dzielnica Stara Carsija (tradycyjne warsztaty rzemieślnicze, restauracje z lokalną kuchnią, meczety.
Dalsza podróż do Sarajewa - zwiedzanie zabytkowego centrum miasta, gdzie mieszają się wpływy różnych kultur i religii, prawosławne cerkwie, katolickie kościoły, żydowskie synagogi oraz islamskie meczety sąsiadują tu ze sobą od wieków. W programie między innymi: meczet Gazi Husrev-bega, bazar - „Sarajewskie sukiennice” oraz Latinski Most - miejsce zamachu na arcyksięcia Ferdynanda obiadokolacja i nocleg w Sarajewie.
 

VI dzień – Mariagyud, Dombovar ( Węgry)

Śniadanie , wyjazd na Węgry. Na trasie msza św. w Sanktuarium Maryjnym w Mariagyud - Przejazd do Siofoku nad Balatonem, wieczorny spacer promenadą, obiadokolacja, nocleg.

 

VII dzień - Tihany Pannonhalma ( Węgry )

Śniadanie, przejazd na półwysep Tihany (Opactwo Benedyktynów, pola lawendowe, panorama Balatonu przy najwęższym punkcie nad jeziorem), przejazd do Pannonhalmy – zwiedzanie Opactwa Benedyktyńskiego, które jest najstarszym obiektem sakralnym na Węgrzech,  węgierska kopia klasztoru Mt. Casino, msza święta.

Przejazd w okolice Bielska-Białej, obiadokolacja, nocleg

 

VIII dzień – powrót do Gdańska 

Wyjazd z Bielska po śniadaniu, na trasie krótki postój  na Jasnej Górze i krótki pobyt w Gidlach. Powrót do Gdańska i Nadola w godzinach wieczornych.

 

Uwaga !   Zastrzegamy możliwość zmiany kolejności realizacji poszczególnych punktów programu.

Cena:

2080,- PLN   (przy grupie min. 40 os. + ksiądz + pilot + 2 kierowców)

2380,- PLN   (przy grupie min. 30 os. + ksiądz + pilot + 2 kierowców)

 

Cena obejmuje :

·       przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, WC, barek, TV),
·       7 noclegów w hotelach i pensjonatach ( na trasie obiekty 3*), pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami,
·       7 śniadań, 7 obiadokolacji
·       opiekę pilota (nie oprowadza wewnątrz obiektów)
·       wszystkie opłaty drogowe
·       składkę na TFG – Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
·       składkę na TFP – Turystyczny Fundusz Pomocowy
·       ubezpieczenie KL i NNW do kwoty 30.000 Euro łącznie z chorobami przewlekłymi i zachorowaniem na COVID-19

 

Cena nie obejmuje :

·       biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i lokalnych  przewodników ok. 40 - 50 Euro/os – do rozliczenia wg faktycznie poniesionych wydatków.

 


Zdjęcia

Adwent 2022

Obchody Dnia Niepodległości w Nadolu '22

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
129 0.11994600296021