W soboty (msza święta z niedzieli): 1700 (w kościele parafialnym w Żarnowcu).

18 maja - 102 rocznica urodzin św. Jana Pawła II.

Poprawiona lista osób dbających o nasz Kościół dostępna jest w ogłoszeniach.

Nabożeństwa majowe: w niedziele po sumie; w środę, piątek i sobotę po mszy św.; w pozostałe dni o g. 18.00 przy krzyżach w Nadolu.

W okresie wielkanocnym w południe zamiast Anioł Pański odmawiamy:

Królowo nieba, wesel się, alleluja!
Bo ten, któregoś nosiła, alleluja!
Zmartwychwstał, jak powiedział, alleluja!
Módl się za nami do Boga, alleluja!

W: Raduj się i wesel, Panno Maryjo, alleluja!
O: Bo zmartwychstwał Pan prawdziwie, alleluja!

Módlmy się: Boże, Ty przez zmartwychwstanie Twojego Syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa, przywróciłeś radość światu, spraw, abyśmy przez Jego Matkę, Dziewicę Maryję, osiągnęli szczęście życia wiecznego.
Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności z Duchem Świętym, Bóg przez wszystkie wieki wieków. AMEN.

"Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu." - św. Augustyn

-> Zapraszam do współtworzenia strony int. Kościoła w Nadolu. Chętne osoby proszę o kontakt: kosciol-nadole@wp.pl

Weszliśmy w III rok programu duszpasterskiego pod hasłem „Eucharystia daje życie”

Temat: Posłani w pokoju Chrystusa
Motto biblijne: „ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie” (J 6, 57)

25 marca 2021 r. Arcybiskup Tadeusz Wojda kanonicznie objął Archidiecezję Gdańską.

Rozpoczęliśmy w tym dniu również ROK RODZINY.

Od niedzieli 21 lutego 2021 roku Ks. Arkadiusz Warszyński został mianowany nowym Proboszczem w naszej parafii pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

Intencje mszy świętych można zamawiać w zakrystii przed lub po mszy świętej.

15 - 22 maja 2022

Niedziela (15 maja) 10.00 z okazji 8 urodzin Hani oraz 10 urodzin Leny o opiekę NMP

12.15 za śp. Henryka Zapalskiego – intencja od sąsiadów

Poniedziałek 9.00 – za Bazylikę SMM w Rzymie