W okresie Adwentu msze św. w poniedziałki, wtorki i czwartki o g. 600

Godzinki ku czci NMP śpiewamy ok. 20 min. przed Eucharystią od poniedziałku do piątku

W soboty (msza święta z niedzieli): 1700 (w kościele parafialnym w Żarnowcu).

8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Od 12.00 do 13.00 jest "Godzina Łaski dla świata".

W Nadolu o g. 12.00 Anioł Pański i zawierzenie św. Józefowi.

W Żarnowcu od 12.00 do 13.00 Różaniec i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

8.12 - o g. 18.00 odbędzie się błogosławieństwo medalików.

W niedzielę 12-go grudnia odbędzie się KIERMASZ PRZEDŚWIĄTECZNY - zapraszamy

Adwent - to czas pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Mesjasza.

Weszliśmy w III rok programu duszpasterskiego pod hasłem „Eucharystia daje życie”
Temat: Posłani w pokoju Chrystusa
Motto biblijne: „ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie” (J 6, 57)

-> Zapraszam do współtworzenia strony int. Kościoła w Nadolu. Chętne osoby proszę o kontakt: kosciol-nadole@wp.pl

"Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu." - św. Augustyn

25 marca 2021 r. Arcybiskup Tadeusz Wojda kanonicznie objął Archidiecezję Gdańską.

Rozpoczęliśmy w tym dniu również ROK RODZINY.

Od niedzieli 21 lutego 2021 roku Ks. Arkadiusz Warszyński został mianowany nowym Proboszczem w naszej parafii pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

12 lutego pożegnaliśmy naszego Ks. Proboszcza K. Stachowskiego. Został pochowany na cmentarzu przykościelnym w Żarnowcu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Intencje mszy świętych można zamawiać w zakrystii przed lub po mszy świętej.

5 - 12 grudnia 2021

Niedziela (5.12) 10.00  za śp. Marię i Stanisława Kepka o łaskę nieba
                            12.15  za śp. ojca Józefa, babcie Jadwigę, Marię i dziadka Teodora
Poniedziałek 6.00 za Jerzego Wiesławę Kielanowskich – o błogosławieństwo Boże i opiekę MB oraz św. Mikołaja
Wtorek 6.00 - za żonę Barbarę z okazji urodzin o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB

Środa 18.00 – w dniu imienin mamy Marii, prosząc o opiekę NMP Niepokalanie Poczętej i owoce Ducha Świętego

oraz o silną wiarę i zaufanie Maryi dla dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św.

Czwartek 6.00 – za śp. dziadków i bacie z obu stron oraz ciocie i wujków o niebo

Piątek 18.00 – za Mariusza i Krystynę – o potrzebne łaski
Sobota 9.00 – za śp. Leona, Martę i brata Kazimierza – o radość nieba
Niedziela (12.12) 10.00 – za duszę mamy Marty w rocznicę śmierci oraz ojca Leona w urodziny i brata Kazimierza
                                          o chwałę nieba
                             12.15  Najdroższy Panie Jezu, dziękuję za opiekę nad moją rodziną  i przyjaciół w roku 2020.
                                          Przeszłość naszą polecam Twojemu Miłosierdziu. Teraźniejszość polecam Twojej Miłości,
                                          a przyszłość oddaję w ręce Twojej Opatrzności

Msza święta RORATNIA