W niedziele i święta:

  • 1000, 1215

W środy, soboty i pierwsze piątki miesiąca:

  • czas letni: 1900 (1830 adoracja Najświętszego Sakramentu)
  • czas zimowy 1800 (1730 adoracja Najświętszego Sakramentu)

 

Przy ołtarzu św. Augustyna znajduje się dzban zawierający krótkie fragmenty z Pisma Świętego. Każdy może wybrać losowo cytat „Słowo życia”, by następnie rozważać go jako drogowskaz. Przypominam, że każdy przez cały rok może otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, kto przez co najmniej pół godziny będzie czytać na sposób duchowej lektury Pismo święte jako Słowo Boże.

Adres:
ul. św. Augustyna 7
84-250 Nadole
tel. 500 895 546 KANCELARIA po Mszy Św. lub telefonicznie

e-mail: swaugustynnadole@gmail.com

Numer konta:
14 1160 2202 0000 0000 7822 8530

Nowenna Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy umieszczona jest skrzynka i kartki na których można wypisać prośby i dziękczynienia – odczytujemy je oraz modlimy się w wymienionych intencjach w środy w czasie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą Św. Intencje można wysyłać również na naszą skrzynkę e-mailową: swaugustynnadole@gmail.com

5 lutego 2019

Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę pomóż rozwiązać problemy Krzysztofa i moje, pomóż proszę aby moje działania przyniosły dobre skutki, zgodnie z Wolą Bożą.

Karolina


28 stycznia 2019
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o rozwiązanie problemów Krzysztofa i moich, abyśmy jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą mogli założyć katolicką rodzinę.
15 stycznia 2019
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o rozwiązanie problemów Krzysztofa i Karoliny. Chroń Krzysztofa od zła, które dzieje się w jego życiu, a dla mnie wyjednaj Światło Ducha Świętego abym wiedziała co mam czynić.
14 stycznia 2019
Szczęść Boże; bardzo proszę o włączenie mojej intencji do nowenny do MB Nieustającej Pomocy:
Matko Najświętsza Nieustającej Pomocy; błagam o Twoje wstawiennictwo za Krzysztofem o pomyślne rozwiązanie sprawy sadowej.
Bóg zapłać, Anna

7 stycznia 2019

Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o rozwiązanie problemów Krzysztofa i Karoliny. Chroń nas od wszelkiego zła, opiekuj się nami.

Karolina


26 grudnia 2018
Proszę o modlitwę za wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w bardzo trudnej, nadającej mi spokoju sprawie... O jej rozwiązanie.
Bóg zapłać
Katarzyna 

13 grudnia 2018
Serdecznie proszę o modlitwę za syna Darka i synowa Magde,   prosimy o wsparcie nas rodzicow  w modlitwie ,możewtedy  dobry  Pan  Bog sie zlituje nad nimi ,bo gina. Sa mlodzi diabel odprowadził ich od  Boga  ,od siebie i prowadzi w przepasc . Narkotyki ,libacje ,wycieczki syn bawi sie z mezatka  synowa z rozwodnikiem już  kolejnym Jest dziecko ktore strasznie cierpi. My juz nie mamy kontaktu  z nimi,ponieważ go zerwali.Zostala modlitwa i liczenie na  pomoc z Nieba . Bardzo prosimy o modlitwe  .  Bog zaplac z calego serca za każda modlitwę wierzymy ,że Pan  Bog pokona wszystko zlo i  po tylu cierpieniach  nastanie zmartwychwstanie.
12 grudnia 2018
Matko Nieustajacej pomocy proszę Cięupros u Twego Syna laske nawroceniai uwolnienia dla syna i synowej oraz osob trzecich ,ktorzy w tym przeszkadzają
10 grudnia 2018
Proszę Boga Ojca wszechmogącego w imię Pana Jezusa o zdrowie, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo w każdym dniu dla Nataszy, Martyny, Michała, Ireny, Amelii i Jana.

10 grudnia 2018

Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o rozwiązanie problemów w mojej relacji z Krzysztofem, abyśmy jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą przezwyciężyli trudności i mogli założyć katolicką rodzinę.

Bóg zapłać!

Karolina


27 listopada 2018

Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o rozwiązanie problemów Krzysztofa i moich. Błogosław nam i otaczaj nas opieką.

Karolina


13 listopada 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o opiekę nad moją relacją z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą proszę Matko pomóż nam przezwyciężyć problemy i założyć katolicką rodzinę. 

24 października 2018
Maryjo proszę o uzdrowienie rodziców Danutę i Jana z choroby nowotworowej, proszę o szczęśliwą podróż dla Pawła.
23 października 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o opiekę nade mną i Krzysztofem, pomóż nam przezwyciężyć problemy i założyć katolicką rodzinę.
9 października 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o dobre, zgodne z Wolą Bożą ułożenie mojej relacji z Krzysztofem oraz o rozwiązanie naszych problemów.
3 października 2018
Matko Nieustajacej Pomocy proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z choroby nowotworowej. Proszę o dobre wyniki badań dla mamy. Matko ratuj ich.
Dorota
2 października 2018
Matko Boża proszę Cię o pomoc w dobrym ułożeniu mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli to jest zgodne z Wolą Bożą proszę abyśmy mogli założyć katolicką rodzinę.
30 września 2018
Proszę o modlitwę za moją dwuletnią córeczkę Polę u której nastąpiła wznowa nowotworu o łaskę zdrowia i dar życia dla niej.
Bóg zapłać Mama Dominika
30 września 2018
Matko Nieustającej Pomocy-nie wiem już co robić, aby znaleźć pracę, nie mam pomysłu, jak wybrnąć z tej bezradności, dlatego proszę Cię z całego serca-pomóż mi rozwiązać ten problem, z którym borykam się już od wielu lat i przez to tracę całkowicie sens życia...proszę, usłysz moje wołanie...Bogusia.
25 września 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o pomoc w mojej relacji z Krzysztofem. Poprowadź nas właściwą drogą, pokieruj dobrze naszymi losami. Jeśli to jest zgodne z Wolą Bożą pomóż nam założyć katolicką rodzinę.
18 wrzśnia 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o błogosławieństwo dla mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą pomóż nam założyć katolicką rodzinę. Tobie oddaję naszą relację i całe moje życie.
17 września 2018
Maryjo proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z choroby nowotworowej. Matko ratuj ich, proszę.
Dorota
16 września 2018
Proszę o modlitwę o światło do serca i umysłu, o mocne natchnienia na drodze planowania otworzenia własnej działalności, o łaskę ludzi którzy mi pomogą i o kontakt z uczciwymi firmami. o dobre pomysły i dodatkowe środki na ten cel. Bóg zapłać. 
Anieszka
10 września 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o ułożenie mojej relacji z Krzysztofem zgodnie z Wolą Bożą. Proszę o Światło Ducha Świętego dla Krzysztofa aby podjął dobrą decyzję.
Karolina
8 września 2018
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z choroby nowotworowej aby nie musieli brać chemii ani radioterapii. 
Oby, Jezus ich uzdrowił. Dorota
4 września 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o opiekę nade mną i Krzysztofem. Pomóż Krzysztofowi w podjęciu ważnej życiowej decyzji.
Karolina
29 sierpnia 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o uwolnienie mojego męża Bartosza od zniewoleń, działaniem złych duchów oraz jego powrót i realizację przysięgi małżeńskej.
Marta
29 sierpnia 2018
Prosze o zbawienie, uwolnienie, nawrocenie Mikolaja, Tomasza rodzenstwa z rodzinami. W intencjach Ani, Tomasza.
O Boze Blogoslawienstwo i opieke. O uwolnienie od przeklenstw w rodzinie. O  uzdrowienie Bozeny z raka, Kasi, za Rafala, rodzine. Za Kasie jej dzieci chore na cukrzyce. O nawrocenie Kasi, Majki, za Ele, Grazyne, Stasie, Bliskich, za Anie i Janusza. O Boze Milosierdzie dla rodziny Milczarskich, Saternus, Sikorow, Hoser, Idzik, Mlynik, Banaszek, Szkarlat, Szydlowskich, Nowak, Zgutka, Ciechanowicz, Kielak, Kazmierkowskich, Algiert, Litwin, Witko. O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego. Za Kosciol Sw. Ojca
Sw. Franciszka, Duchowienstwo, Lud Bozy. Za chorych, cierpiacych kaplanow.Za przesladowanych za wiare.O nowe powolania kaplanskie.O Pokoj w Ojczyznie ,w Swiecie. Za zmarlych wszystkich bliskich, za dusze w czyscu cierpiace. Za ++ śp. Janine, Mariana Saternus, Jadwige Kielak., Regine Potocka, Marka Glowackiego, Brygide Grebska,z rodziny Milczarskich, Sikorow, Saternus, Algiert, Litwin, Szydlowskich, Ciechanowicz, Kielak, Kazmierkowskich, Stepien, Szkarlat, Idzik, Witko, Hoser, Nowackich, Wincentego Szymczyk, sp. Michala Zgutke.
Anna, Bog zaplac
28 sierpnia 2018
Matko Boża proszę Cię o pojednanie z Krzysztofem. Tobie oddaję naszą relację i wszystkie trudne sprawy w moim życiu.
Karolina
27 sierpnia 2018
Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa i za wstawiennictwem Matki Najświętszej o obfite błogosławieństwo w każdym dniu dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana. Amen
24 sierpnia 2018

Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o uwolnienia mojego męża Bartosza przed działaniem złych duchów oraz jego powrót i realizowanie przysięgi małżeńskiej.


 16 sierpnia 2018

Matko Boża proszę Cię o pojednanie z Krzysztofem. Proszę pomóż nam wyjaśnić nieporozumienie, oby znów zapanowała zgoda i pokój.
Karolina

9 sierpnia 2018
Szczęść Boże,
Coś się złego dzieje z tą krwią taty Jana, nie zrobili operacji, krew mają wysyłać do innego szpitala na badania. Oby nic złego nie wyszło. Bardzo proszę o modlitwę o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej.
Serdecznie dziękuję, Dorota
7 sierpnia 2018
Matko Nieustającej Pomocy proszę o szczęśliwą operację dla taty Jana i cud uzdrowienia z choroby nowotworowej. Matko ratuj, proszę.
Dorota
31 lipca 2018
Matko Nieustającej Pomocy proszę o uzdrowienie taty Jana z choroby nowotworowej oraz o szczęśliwą operację dla niego a także o zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Danuty i o dobre wyniki badań dla Małgosi. Matko prowadź rękę lekarzy operujących moich rodziców. Proszę o światło Ducha Św. dla lekarzy opiekujących się nimi.
Dorota

30 czerwca 2018
Bardzo proszę o modlitwę żebym dostała dobrą pracę i o charyzmat miłości i mądrości.
Proszę także o łaskę dobrego męża ze światłem w sercu.
Bóg zapłać

24 czerwca 2018
Modląc się sama Nowenną do Ciebie Matko Boża Nieustającej Pomocy przed Twoim świętem pragnę we Wspólnocie Twoich czcicieli uprosić u Ciebie Mamo, łaskę nawrócenia dla męża , dzieci i zięcia, by zerwali z grzechem i powrócili na łono Kościoła którego jesteś Matką. Maryjo proś Jezusa o miłosierdzie dla nich i o Sakrament Pokuty i Pojednania.  Amen.
10 czerwca 2018
Matko Boża proszę Cię o wybawienie z mojej tragicznej sytuacji życiowej - Paweł
03 czerwca 2018

Matko Najświętsza proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji Emilki o prawdomówność.


 20 maja 2018

"Matko Boża Nieustającej Pomocy; błagam o Twoje wstawiennictwo aby zahamować zło ze strony Żanety".
Bóg zapłać, Anna

17 kwietnia 2018
Matko Boga proszę o zdrowie i błogosławieństwo Pana Jezusa dla naszej rodziny oraz całej firmy.

25 marca 2018
Bardzo proszę o modlitwę do MB Nieustającej Pomocy za Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie jego spraw sądowych.
Bóg zapłać, Anna

6 marca 2018
Matko  Nieustajacej pomocy uratuj malzenstwo syna  Dariusza  obdarz malzonkow laska  milosci i przebaczenia i pokieruj ich zyciem prosi mama
Ewa
4 marca 2018
Panie Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Augustyna sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do Serca Twojego
Anna

18 lutego 2018
Szczęść Boże; bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa aby wygrał trudny proces w sądzie.
Bóg zapłać, Anna
19 stycznia 2018
Proszę o modlitwę abym odzyskała pokój w sercu, o światło Ducha św do mojego umysłu i o Boże błogosławieństwo.
Bóg zapłać
Agnieszka
16 stycznia 2018
Matko Boża proszę o zdrowie, odpuszczenie grzechów, potrzebne dary Ducha Świętego i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny.
8 stycznia 2018
Kochana Maryjo proszę cię o łaskę miłości, żeby moje serce potrafiło kochać tak mocno jak Twoje. Maryjo ucz mnie wiary i zaufania.
Agnieszka
3 stycznia 2018
Matko Boża proszę wypraszaj zdrowie, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana.

23 września 2017
Matko Boża   proszę  cię  o znalezienie dobrej pracy i pomyślność w pracy i żebym nie straciła pracy i   potrzebne łaski.
Ewa 

8 września 2017
Proszę o modlitwę źebym spotkał w życiu miłość odwzajemnioną. Dzięki!
Henryk

16 lipca 2017
Proszę o modlitwę za mojego męża Radka o dobrą, stałą prace dla niego. O Bożą pomoc w rozwiązaniu naszych problemów, mieszkaniowych,  finansowych, spłacenie naszych ogromnych  dlugów. O łaskę uzdrowienia siebie z nowotworu piersi. 
O Boże prowadzenie i opiekę dla naszej Rodziny oraz za Dusze w Czyśćcu cierpiące.
BÓG zapłać.
Elżbieta. 

26 czerwca 2017
o światło Boże i łaski potrzebne dla mojego syna na czas egzaminów.

 30 maja 2017
Proszę o nawrócenie i  łaskę żywej wiary dla Wojciecha oraz o jego uwolnienie od nałogów i zniewoleń a także o łaskę zdrowia dla Anny, Krystyny i Ewy.
Bóg zapłać
Anna

Zdjęcia

FERIE W NADOLU

KOLĘDA:)

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
66 0.12353801727295