MSZE ŚW.
wtorek, środa, czwartek i piatek - godz. 18.00

Spowiedzi św.  w Nadolu przed mszą św. (do 10 min przed mszą)

V Niedziela Wielkanocna

19 maja 2019

1) Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie w minionym tygodniu naszego kościoła. Bóg zapłać!

2)  Trwa miesiąc maj. Każdego dnia łączymy się w modlitwie z Maryją. Nabożeństwa majowe w tygodniu w kościele o godz. 19.00 po litanii Msza Św., w niedzielę litania po Mszy Św. o godz. 10.00; Bardzo dziękuję wszystkim za udział w nabożeństwie DNIA FATIMSKIEGO 13 maja

3) Zapraszam do udziału w majowym konkursie plastycznym o tematyce maryjnej, prace przedstawimy na wystawie w naszym kościele:)

4) Organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę 8 czerwca są jeszcze wolne miejsca szczegóły po Mszy w zakrystii

5) Zapraszam na NOWENNĘ DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY w środę po Mszy św. Dziękuję za wypisywanie intencji. Prośby i dziękczynienia, które odczytujemy można składać do niebieskiej skrzynki przy bocznym ołtarzu lub wysyłać na naszą skrzynkę e-mailową: swaugustynnadole@gmail.com

6) CYTAT - „SŁOWO ŻYCIA. Przy ołtarzu św. Augustyna znajduje się dzban zawierający krótkie fragmenty z Pisma Świętego. Każdy może wybrać losowo cytat „Słowo życia, by następnie rozważać go jako drogowskaz. Przypominam, że każdy przez cały rok może otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, kto przez co najmniej pół godziny będzie czytać na sposób duchowej lektury Pismo święte jako Słowo Boże.

7) Zachęcam do włączenia się w dzieło duchowej adopcji. Duchowa adopcja polega codziennym odmawianiu modlitwy w intencji nienarodzonego dziecka, którego życie jest zagrożone.

8) Zapraszam do odwiedzin naszej strony internetowej: www.kosciolnadole.pl, jeżeli ktoś posiada ciekawe materiały i zdjęcia - proszę o dostarczenie. Zdjęcia są na bieżąco dodawane, a informacje aktualizowane :)

9) Zachęcam do lektury naszej gazetki ARKA PRZYMIERZA. Można w niej znaleźć: Ewangelię z dnia dzisiejszego z rozważaniem, ogłoszenia, intencje mszalne  - przy wyjściu z kościoła.

10) Składam serdeczne podziękowania za wszelkie złożone ofiary oraz wpłacone na nasze konto w banku. Bóg zapłać! Szczególnie dziękuję za ofiary złożone tydzień temu na cele remontowo gospodarcze. Bóg zapłać

11) Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę. Trwając w radości płynącej ze zmartwychwstania Chrystusa i wdzięczności za obfity dar Bożego Miłosierdzia, przyjmijmy Boże błogosławieństwo. Życzymy wszystkim miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Wszystkim Parafianom, wszystkim Gościom oraz tym, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny, Rocznice czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia i dar modlitwy. Niech nam Bóg błogosławi!

INTENCJE MSZALNE:

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 19 maja

10 00 – + Ojciec Bronisław Pieniążek (z okazji urodzin)

12 15 – ++ Babcia Jadwiga, Dziadek Teodor, Ojciec Józef

WTOREK 21 maja

ŚRODA 22 maja

19 15 – ++ Rodzice Aniela i Klemens oraz Brat Hubert

CZWARTEK 23 maja

PIĄTEK 24 maja

19 15 –  + Piotr Kafka (z okazji urodzin)

SOBOTA 25 maja

19 15 – + Kazimierz Lessnau 2 r.śm.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 26 maja

10 00 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Sióstr (Członkiń) Róży Żywego Różańca pw. błogosławionej Karoliny Kózkówny

12 15 – ++ Rodzice Jadwiga i Teodor

» Archiwum | Pobierz jako PDF