Nadole, 30 czerwca 2024 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA www.kosciolnadole.pl
1. Kończymy dzisiaj nabożeństwa czerwcowe, ale odmawiajmy często litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa z całą rodziną w domu.
2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.
Okazja do spowiedzi św. w piątek od 17.00 do 17.40 oraz w sobotę od 8.15 do 8.45.
3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
4. W piątek zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu wystawionego w monstrancji, którą rozpoczynamy o godz. 17.00, a kończymy koronką do Bożego Miłosierdzia i litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 17.45.
5. Dziękuję za zaopiekowanie się naszym kościołem w tym tygodniu. Prosimy teraz kolejne osoby według grafiku.
6. Dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą kolektę, oraz za wszelka pomoc.
7. Wszystkie Msze św. w tym tygodniu o godz. 18.00, z wyjątkiem poniedziałku i soboty o 9.00.
W niedziele o 10.00 i 11.30.
8. Zmiana tajemnic Żywego Różańca za tydzień po Mszy Świętej o 10.00.
9. Biskup elbląski Jacek Jezierski podjął decyzję o rozpoczęciu procesu beatyfikacyjnego, związanej przez pewną część swojego życia z naszą archidiecezją, lekarki Aleksandry Gabrysiak, znanej jako "dr Ola". Osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę, pamiątki, dokumenty, listy, pisma czy wiadomości w tej sprawie (pozytywne, czy też negatywne), proszone są o przekazanie ich do Kurii Diecezjalnej ELBLĄSKIEJ. Pełna treść edyktu znajduje się na naszej stronie internetowej.
Na kolejne dni wakacji życzymy dzieciom i młodzieży oraz wszystkim urlopowiczom dobrego odpoczynku.
Niech wakacje i urlopy umocnią nasze relacje z Panem Bogiem, poprzez uczestnictwo w niedzielnej i codziennej Mszy Świętej. (Na naszej stronie internetowej zamieszczona jest modlitwa na czas wakacji.)
Wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje imieniny, urodziny, jubileusze, rocznice, składam najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego.
Ks. Aleksander Młodecki
Pobierz jako PDF