Szczęść Boże

XXV Niedziela Zwykła

23 września 2018

1) Bardzo Serdecznie Dziękuję za piękne posprzątanie i przystrojenie naszego kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać!

2) Spotkanie z Rodzicami dzieci, które mają przystąpić w tym roku szkolno-katechetycznym do 1 Komunii Świętej w najbliższą środę po Mszy Św. ZAPRASZAM:)

3) Dzieło duchowej adopcji - to codzienne odmawianie modlitwy w intencji nienarodzonego dziecka, którego życie jest zagrożone - zachęcam do ADOPCJI. Ze strony: www.adoptujzycie.pl można pobrać mobilną aplikację - asystenta modlitwy.

4) Zapraszam na NOWENNĘ DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY w środę po Mszy św. Dziękuję za wypisywanie intencji. Prośby i dziękczynienia, które odczytujemy można składać do niebieskiej skrzynki przy bocznym ołtarzu lub wysyłać na naszą skrzynkę e-mailową: swaugustynnadole@gmail.com

5) CYTAT - „SŁOWO ŻYCIA”. Przy ołtarzu św. Augustyna znajduje się dzban zawierający krótkie fragmenty z Pisma Świętego. Każdy może wybrać losowo cytat „Słowo życia”, by następnie rozważać go jako drogowskaz. Przypominam, że każdy przez cały rok może otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, kto przez co najmniej pół godziny będzie czytać na sposób duchowej lektury Pismo święte jako Słowo Boże.

6) Zapraszam do odwiedzin naszej strony internetowej: www.kosciolnadole.pl, jeżeli ktoś posiada ciekawe materiały i zdjęcia - proszę o dostarczenie. Zdjęcia są na bieżąco dodawane, a informacje aktualizowane:)

7) Zachęcam do lektury naszej gazetki ARKA PRZYMIERZA. Można w niej znaleźć: Ewangelię z dnia dzisiejszego z rozważaniem, ogłoszenia, intencje mszalne oraz inne ciekawe informacje - przy wyjściu z kościoła.

8) Składam serdeczne podziękowania za wszelkie złożone ofiary oraz wpłacone na konto w banku. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc i życzliwe wsparcie. Bóg zapłać!

9) Wszystkim Parafianom, Wczasowiczom, wszystkim Gościom oraz tym, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny, Rocznice czy Jubileusze, składam najserdeczniejsze życzenia i dar modlitwy. Słońca na niebie i w sercu:) Bardzo Serdecznie Dziękuję za pozdrowienia i życzenia nadesłane z urlopów i wakacji:)

Wszystkim Parafianom i Gościom modlącym razem z nami życzę radosnej niedzieli i błogosławionych dni rozpoczynającego się tygodnia.

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo. ALLELUJA!!!

REKRUTACJA DO GDAŃSKIEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO

Rektor Gdańskiego Seminarium Duchownego zwraca się do wszystkich, którzy odczuwają w sobie powołanie do kapłaństwa, by nie zwlekali z decyzją i zgłosili się do naszej archidiecezjalnej uczelni. Wraz z nowym rokiem akademickim kandydaci będą mogli rozpocząć studia filozoficzno-teologiczne i wejść na drogę seminaryjnej formacji ku kapłaństwu. Szczegółowe informacje na temat procedury rekrutacji do Gdańskiego Seminarium Duchownego i warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej Seminarium.

INTENCJE MSZALNE:

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 23 września

1000 – o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Szymonka w dniu 3 urodzin

1215 – ++ Babcia Maria oraz Rodzice: Jadwiga i Teodor

ŚRODA 26 września

1900 – Dziękczynno błagalna z okazji 12 r. ślubu

SOBOTA 29 września

1600 – ślub Justyna i Tomasz

1900 – o zdrowie dla Ojca Tadeusza

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 30 września

1000 – + Wiesława Rębiś r.śm.

1215 – Dziękczynno błagalna z okazji r. ślubu Marii i Tadeusza

» Archiwum | Pobierz jako PDF