XXXIII Niedziela Zwykła

18 listopada 2018

1) Bardzo Serdecznie Dziękuję za piękne posprzątanie i przystrojenie naszego kościoła w minionym tygodniu, Bóg zapłać! Dziękuję również za ofiary złożone na sprzątanie kościoła w podpisanych kopertach. Zachęcam aby jak najwięcej osób osobiście w miarę możliwości zaangażowało się w sprzątanie, im więcej sprzątających tym rzadziej około 2 lub 3 razy w roku wypadnie sprzątanie.

2) Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata ostatnia niedziela w roku liturgicznym

3) Polećmy zmarłych modlitwie Kościoła, wypisując Ich imiona na kartkach wyłożonych na stoliku przy wyjściu z kościoła. Można składać je do skarbony przy ołtarzu poświęconemu św. Augustynowi.

4) Dzieło duchowej adopcji - to codzienne odmawianie modlitwy w intencji nienarodzonego dziecka, którego życie jest zagrożone - zachęcam do ADOPCJI. Ze strony: www.adoptujzycie.pl można pobrać mobilną aplikację - asystenta modlitwy.

5) Zapraszam na NOWENNĘ DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY w środę po Mszy św. Dziękuję za wypisywanie intencji. Prośby i dziękczynienia, które odczytujemy można składać do niebieskiej skrzynki przy bocznym ołtarzu lub wysyłać na naszą skrzynkę e-mailową: swaugustynnadole@gmail.com

6) CYTAT - „SŁOWO ŻYCIA”. Przy ołtarzu św. Augustyna znajduje się dzban zawierający krótkie fragmenty z Pisma Świętego. Każdy może wybrać losowo cytat „Słowo życia”, by następnie rozważać go jako drogowskaz. Przypominam, że każdy przez cały rok może otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, kto przez co najmniej pół godziny będzie czytać na sposób duchowej lektury Pismo święte jako Słowo Boże.

7) Zapraszam do odwiedzin naszej strony internetowej: www.kosciolnadole.pl, jeżeli ktoś posiada ciekawe materiały i zdjęcia - proszę o dostarczenie. Zdjęcia są na bieżąco dodawane, a informacje aktualizowane:)

8) Zachęcam do lektury naszej gazetki ARKA PRZYMIERZA. Można w niej znaleźć: Ewangelię z dnia dzisiejszego z rozważaniem, ogłoszenia, intencje mszalne oraz inne ciekawe informacje - przy wyjściu z kościoła.

9) Składam serdeczne podziękowania za życzliwość i wszelkie złożone ofiary oraz wpłacone na nasze konto w banku - Bóg zapłać! Szczególnie Dziękuję za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na tacę na cele remontowo-gospodarcze. Bóg zapłać!

10) Wszystkim Parafianom, wszystkim Gościom oraz tym, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny, Rocznice czy Jubileusze, składam najserdeczniejsze życzenia i dar modlitwy. Słońca na niebie i w sercu:)

Wszystkim Parafianom i Gościom modlącym razem z nami życzę radosnej niedzieli i błogosławionych dni rozpoczynającego się tygodnia.

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo. ALLELUJA!!!

INTENCJE MSZALNE:

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 18 listopada

1000 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Sióstr Żywego Różańca z Róży pw. Św. Faustyny Kowalskiej

1215 – Dziękczynna za otrzymane łaski w Rodzinie

ŚRODA 21 listopada

1800 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

SOBOTA 24 listopada

1800 – Dziękczynno błagalna z okazji 39 r.ślubu Regina i Andrzej

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 25 listopada

1000 – ++ Poległych w Katyniu, Piaśnicy, Ofiary komunizmu tragedii Smoleńskiej, obozów Niemieckich i łagrów Sowieckich

1215 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i potrzebne łaski dla Męża i Syna w dniu urodzin

» Archiwum | Pobierz jako PDF