Serdecznie witam wśród nas wszystkich gości, którzy swój urlop spędzają w Nadolu. Życzę udanego pobytu i odpoczynku. Zapraszam do udziału w liturgii sprawowanej w naszym kościele.

XXXIII Niedziela Zwykły

17 listopada 2019

1) Bardzo serdecznie dziękuję za piękne posprzątanie i przystrojenie w minionym tygodniu naszego kościoła. Bóg zapłać! Dziękuję za ofiary na sprzątanie kościoła.

2) Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata ostatnia niedziela w roku liturgicznym

3) Polećmy zmarłych modlitwie Kościoła, wypisując Ich imiona na kartkach wyłożonych na stoliku przy wyjściu z kościoła. Można składać je do skarbony przy ołtarzu poświęconemu św. Augustynowi.

4) Zapraszam na NOWENNĘ DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY w środę po Mszy św. Dziękuję za wypisywanie intencji. Prośby i dziękczynienia, które odczytujemy można składać do niebieskiej skrzynki przy bocznym ołtarzu lub wysyłać na naszą skrzynkę e-mailową: swaugustynnadole@gmail.com

5) CYTAT - „SŁOWO ŻYCIA”. Przy ołtarzu św. Augustyna znajduje się dzban zawierający krótkie fragmenty z Pisma Świętego. Każdy może wybrać losowo cytat „Słowo życia”, by następnie rozważać go jako drogowskaz. Przypominam, że każdy przez cały rok może otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, kto przez co najmniej pół godziny będzie czytać na sposób duchowej lektury Pismo święte jako Słowo Boże.

6) Zachęcam do włączenia się w dzieło duchowej adopcji. Duchowa adopcja polega na codziennym odmawianiu modlitwy w intencji nienarodzonego dziecka, którego życie jest zagrożone.

7) Zachęcam do lektury naszej gazetki ARKA PRZYMIERZA – przy wyjściu z kościoła.

8) Składam serdeczne podziękowania za wszelkie złożone ofiary oraz wpłacone na konto w banku. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc i życzliwe wsparcie. Bóg zapłać! Szczególnie dziękuję za ofiary z zeszłej niedzieli na cele remontowo gospodarcze.

9) Wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Imieniny, Urodziny, Jubileusze, Rocznice, składam najserdeczniejsze życzenia oraz powierzam opiece świętych Patronów. Zapraszam również na naszą stronę internetową – www.kosciolnadole.pl, gdzie te wszystkie informacje możemy odnaleźć. Wszystkim Parafianom i Gościom modlącym razem z nami życzę radosnej niedzieli i błogosławionych dni rozpoczynającego się tygodnia SERDECZNIE ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W LITURGII SPRAWOWANEJ W NASZYM KOŚCIELE. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

INTENCJE MSZALNE:

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 17 listopada

10 00 – w rocznicę ślubu podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Bronisława i Janiny

12 15 – ++ Siostry (Członkinie) Żywego Różańca z Róży pw. św. Faustyny Kowalskiej

ŚRODA 20 listopada

18 00 – dziękczynna z okazji imienin Elżbiety z prośbą o potrzebne łaski dla Rodziny

SOBOTA 23 listopada

18 00 – + Mama Monika

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 24 listopada

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

10 00 – ++ Siostry (Członkinie) Żywego Różańca z Róży pw. św. Karoliny Kózkówny

12 15 – z okazji urodzin Męża i Syna, podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę