Serdecznie witam wśród nas wszystkich gości, którzy swój urlop spędzają w Nadolu. Życzę udanego pobytu i odpoczynku. Zapraszam do udziału w liturgii sprawowanej w naszym kościele.

XXIV Niedziela Zwykła

15 września 2019

1) Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie w minionym tygodniu naszego kościoła. Bóg zapłać!

Dziękuję za ofiary na sprzątanie kościoła.

ZAPROSZENIE KSIĘDZA REKTORA GDAŃSKIEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO

Ksiądz Rektor Gdańskiego Seminarium Duchownego zwraca się do wszystkich, którzy odczuwają w sobie powołanie do kapłaństwa, by nie zwlekali z decyzją i zgłosili się do naszej archidiecezjalnej uczelni. Wraz z nowym rokiem akademickim kandydaci będą mogli rozpocząć studia filozoficzno-teologiczne i wejść na drogę seminaryjnej formacji ku kapłaństwu. Szczegółowe informacje na temat procedury rekrutacji do Gdańskiego Seminarium Duchownego i warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej Seminarium lub w biurze parafialnym.

2) Zapraszam na NOWENNĘ DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY w środę po Mszy św. Dziękuję za wypisywanie intencji. Prośby i dziękczynienia, które odczytujemy można składać do niebieskiej skrzynki przy bocznym ołtarzu lub wysyłać na naszą skrzynkę e-mailową: swaugustynnadole@gmail.com

3) CYTAT - „SŁOWO ŻYCIA”. Przy ołtarzu św. Augustyna znajduje się dzban zawierający krótkie fragmenty z Pisma Świętego. Każdy może wybrać losowo cytat „Słowo życia”, by następnie rozważać go jako drogowskaz. Przypominam, że każdy przez cały rok może otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, kto przez co najmniej pół godziny będzie czytać na sposób duchowej lektury Pismo święte jako Słowo Boże.

4) Zachęcam do włączenia się w dzieło duchowej adopcji. Duchowa adopcja polega codziennym odmawianiu modlitwy w intencji nienarodzonego dziecka, którego życie jest zagrożone.

5) Zachęcam do lektury naszej gazetki ARKA PRZYMIERZA – przy wyjściu z kościoła.

6) Składam serdeczne podziękowania za wszelkie złożone ofiary oraz wpłacone na konto w banku. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc i życzliwe wsparcie. Bóg zapłać! Szczególnie dziękuję za ofiary złożone tydzień temu na nasze potrzeby remontowo – gospodarcze.

7) Wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Imieniny, Urodziny, Jubileusze, Rocznice, składam najserdeczniejsze życzenia oraz powierzam opiece świętych Patronów. Zapraszam również na naszą stronę internetową – www.kosciolnadole.pl, gdzie te wszystkie informacje możemy odnaleźć. Wszystkim Parafianom i Gościom modlącym razem z nami życzę radosnej niedzieli i błogosławionych dni rozpoczynającego się tygodnia SERDECZNIE ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W LITURGII SPRAWOWANEJ W NASZYM KOŚCIELE. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

INTENCJE MSZALNE:

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 15 września

10 00 – + Mama Jadwiga

12 15 – o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Szymona w dniu 4 urodzin

ŚRODA 18 września

19 00 – ++ Rodzice: Helena i Józef oraz Brat Jan

SOBOTA 21 września

19 00 – dziękczynno błagalna z okazji 36 rocznicy ślubu Marii i Kazimierza oraz imienin Mateusza

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 22 września

10 00 – o zdrowie i błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla Olka z okazji urodzin

12 15 – ++ Babcia Maria, Rodzice: Jadwiga i Teodor oraz Mąż Józef

» Archiwum | Pobierz jako PDF