Serdecznie witam wśród nas wszystkich gości, którzy swój urlop spędzają w Nadolu. Życzę udanego pobytu i odpoczynku. Zapraszam do udziału w liturgii sprawowanej w naszym kościele.

Zesłanie Ducha Świętego

31 maja 2020

1)      Bardzo Dziękuję za piękne posprzątanie i przystrojenie naszego kościoła w minionym tygodniu, Bóg zapłać! Szczególnie dziękuję za umycie okien Druhom OSP Nadole, Bóg zapłać! Raz w roku przeprowadzane są porządki generalne w naszym kościele, najczęściej przed 1 komunią św. w tym roku nie ma u nas uroczystej 1 komunii, w ostatnim czasie posprzątany został teren wokół kościoła, umyte okna, pozostało jeszcze posprzątać poszczególne pomieszczenia w kościele. Zwracam się z gorącą prośbą aby w najbliższą sobotę 6 czerwca w godzinach od 9.00 do 14.00 pomóc w gruntownym sprzątaniu naszego kościoła, każda pomoc mile widziana, im więcej nas przyjdzie tym szybciej skończymy, z góry dziękuję za zrozumienie i pomoc.

2)      W czerwcu nabożeństwo czerwcowe - litania do Serca Pana Jezusa w tygodniu po Mszach Św.; w niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, najbliższy piątek to 1 Piątek Miesiąca, W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Najświętszej Trójcy i zmiana tajemnic Żywego Różańca

3)      Zapraszam do korzystania z sakramentów w naszej świątyni. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznej odległości w ławkach i przy podchodzeniu do Komunii św., a także o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, który dotyczy wszystkich z wyjątkiem celebransa, w nabożeństwach można uczestniczyć na zewnątrz kościoła (włączone jest nagłośnienie) lub przez transmisję na żywo (on-line) w TV Chopin (kanał 61) lub na naszej stronie http://www.kosciolnadole.pl/transmisja-live-28985 lub na portalu: https://www.nadmorski24.pl/koscioly-online/79-nadole-kosciol-pw-sw-augustyna-biskupa-nadolealbo: https://www.youtube.com/watch?v=kD1iO2fwwmoWszystkich, którzy łączą się duchowo z nami przez media przeżywając transmitowaną Mszę świętą bardzo serdecznie pozdrawiam

4)      Zachęcam do oglądania prac plastycznych na tablicy przy bocznym ołtarzu, za tydzień zapraszam wszystkich uczestników po odbiór niespodzianki po Mszy Św. o godz. 10.00

5)      Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wspierają finansowo naszą świątynię. Bóg zapłać za okazane serce i ofiary na kościół przelane na konto czy złożone w zakrystii (numer konta 14 1160 2202 0000 0000 7822 8530). Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc i życzliwość.

6)      Dziękuję za skarbonki jałmużny wielkopostnej – można je składać przy ołtarzu MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

7)      Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę. Na przeżywanie kolejnych dni i przygotowanie do Uroczystości Najświętszej Trójcy przyjmijmy z wiarą Boże błogosławieństwo. Życzę wszystkim miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Wszystkim Parafianom, wszystkim Gościom oraz tym, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny, Rocznice czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia i dar modlitwy. SZCZEGÓLNE ŻYCZENIA SKŁADAM WSZYSTKIM DZIECIOM  Z OKAZJI DNIA DZIECKA. Niech nam Bóg błogosławi!

INTENCJE MSZALNE:

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 31 maja

10 00 – ++ Józef w r.śm., oraz Jadwiga, Jan i Krzysztof

12 15 – ++ Rodzice Aniela i Klemens oraz Brat Hubert

PONIEDZIAŁEK 1 czerwca

19 00 – + Dariusz (w dniu pogrzebu, o utulenie w żalu)

ŚRODA 3 czerwca

19 00 – o opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże dla Heleny i Edwarda w rocznicę ślubu

CZWARTEK 4 czerwca

PIĄTEK 5 czerwca

19 00 – ++ Rodzice Helena i Józef, Brat Jan

SOBOTA 6 czerwca