W niedziele i święta: 1000 oraz 1215.

W środy, soboty i pierwsze piątki miesiąca: 1900

W poniedziałki, wtorki, czwartki i pozostałe piątki: 800

Witamy serdecznie osoby wypoczywajace nad J. Żarnowieckim i zapraszamy na Msze święte sprawowane w naszym kościele.

Zapraszamy również na nową stronę: "Wiersze Naszego Księdza".

tel. 726 020 558 KANCELARIA

e-mail: brak

XVIII Niedziela zwykła

2 sierpnia 2020

Ogłoszenia - 18 Niedziela zwykła 02.08.2020

1/ Serdecznie witamy gości odpoczywających w Nadolu i okolicy.
Msze św. w tygodniu w tut. kościele są w środy i soboty o g. 19.00, w niedziele o 10.00 i 12.15. Dodatkowo w poniedziałek, wtorek, czwartek o g. 8.00. W pierwszy piątek miesiąca Adoracja i okazja do spowiedzi o 18.30 i Msza św. o g.19.00.
Polecamy też naszą stronę internetową: kosciolnadole.pl

2/ W najbliższym czasie w Kalendarzu Liturgicznym mamy:

we wtorek - św. Jana Marii Vianneya,

czwartek – Przemienienie Pańskie,

sobotę – św. Dominika.

Miesiąc sierpień w Polsce, bogaty w święta i rocznice narodowe, jest też, jak co roku wezwaniem do trzeźwości.

3/ Intencja papieska na sierpień: Módlmy się za wszystkie osoby, które pracują oraz żyją na morzu, łącznie z marynarzami, rybakami oraz ich rodziny.

4/ W związku z zakupem nowego instrumentu na chór, proszę, by stojące tam organy właściciele, bądź ich spadkobiercy, zabrali do domu.

5/ Tradycyjnie w Żarnowcu odbywają się w kościele koncerty muzyczne. Plakat z terminami i wykazem artystów umieszczony jest w gablocie.

6/ W dniu 30 sierpnia będziemy obchodzić Odpust w naszym kościele. Ponieważ jest możliwość wsparcia z zewnątrz, ale i też utrudnienia przez pandemię, proszę osoby dotąd zaangażowane w tę religijną uroczystość, które chciałyby ją w tym roku także wspomóc o kontakt.
     7/ Po ustaleniach z Ks. Proboszczem planowane jest utworzenie nowego subkonta przy Parafialnym tylko dla naszego kościoła w Nadolu.
Powołana też zostanie miejscowa Rada Kościelna na wzór Parafialnej.

8/ Intencje Mszy św. w tygodniu (3 – 9 sierpnia 2020):

Poniedziałek g. 8.00 – w pewnej intencji

Wtorek g. 8.00 – w pewnej intencji

Środa g. 19.00 – o błogosławieństwo Jezusa Miłosiernego na rocznicę urodzin wnuka Mateusza

Czwartek g. 8.00 – w pewnej intencji

Piątek g. 19.00.00 – o radość nieba dla śp. ojca Zygmunta

Sobota g. 19.00 – w pewnej intencji

Niedziela g. 10.00 – o Dary Ducha św. z okazji 15-tych urodzin Asi oraz potrzebne łaski w16 rocz. ślubu Zbigniewa i Małgorzaty

g. 12.15 – od Róży Św. Jana Pawła II za jej członków, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

» Archiwum | Pobierz jako PDF

26-7-2020 św Krzysztof patron podróżnych i kierowców